«Життя «топ-українців» сповнене неймовірних поворотів і пригод»

Вояж-роман Олеся Ільченка про (не)солодкий світ сучасного українця на Заході готує до видання Meridian Czernowitz

У листопаді Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz видасть вояж-роман «Sweet світ» Олеся Ільченка – дотепне і захопливе плетиво з життя деяких українських експатів ХХІ століття. «Sweet світ» – це своєрідна одіссея з бурхливим морем сучасності, з її звабливими і владними жінками, спокусами дорогого життя і його небезпечним напівкримінальним зворотним боком. Водночас це своєрідний путівник старовинними і екзотичними, далекими і близькими містами та країнами, пустелями і райськими островами, а заодно і карта щонайкращих вин, місцевих трунків і страв. Та за всім цим примарним солодким світом герої роману шукають справжні почуття та емоції, прагнуть віднайти себе і свою Ітаку.
«Ідея роману «Sweet світ» виникла, звісно, завдяки моєму тривалому проживанні за кордоном, спостереженнями за людьми різних майнових станів, націй, професій і перш за все – через знання життя тих українців, які проживають у Європі не як звичайні заробітчани, часто сезонні, а як високооплачувані фахівці, яких міжнародні корпорації, фірми запросили працювати в певну країну, – розповідає автор роману Олесь Ільченко. – Життя цих людей малознане за межами їхнього кола, тим більше в Україні. Вони часто дотичні до верхніх верств, «вершків» місцевого суспільства, з усіма принадами і вадами такого. Часто життя «топ-українців» сповнене неймовірних поворотів, навіть пригод».
Але той «солодкий світ» має зворотний бік, звісно. Перевтома від роботи, спокуси консюмеризму, гонитва за «статусом» серед громадян країни перебування часто обертається нервовими зривами, депресіями, розлученнями і навіть суїцидами суперуспішних, заможних людей. 
«Один письменник якось зауважив, що, на жаль, немає сучасного українського крутого роману, який описує пригоди сучасного українця в західному світі. Тепер такий роман рідкісного для нашої літератури жанру і нової теми існує», – додає автор. 
У книгарнях України роман з’явиться в середині листопада. До 6 листопада триватиме його передпродаж (cutt.ly/RRkutxE). З цієї нагоди діє знижка до 20 відсотків на інші книжки видавництва Meridian Czernowitz. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8233 / 1.54MB / SQL:{query_count}