Соціальний горор про Чорнобиль

У Києві знімають український фільм жахів режисера Василя Москаленка The Chernobyl Fallout

Зйомки фільму The Chernobyl Fallout («Чорнобиль паранормальний») режисера Василя Москаленка в самому розпалі. Головні ролі у фільмі виконують українська кіно- і телезірка Ксенія Мішина, актор театру та кіно Роб Фельдман (серіали «Вбиваючи Єву», «Останній крок», «Нельсон»), британська актриса Хлоя-Луїза Буєнс («Жорстока», «Кінгсман»). Головну чоловічу роль у проєкті виконує сам режисер. Він же написав оригінальний сценарій до фільму. А от адаптацією сценарію зайнявся голлівудський сценарист Майк Маккі («Поліцейський», «Детектив», CSI: Miami, Family Times). The Chernobyl Fallout фільмують англійською мовою, оскільки реліз представлять на міжнародному рівні. Світові та українські прем’єри відбудуться одночасно, орієнтовно за рік (восени 2022-го).

Про що фільм

У Чорнобильській зоні відчуження за загадкових обставин зникає вчений з Великобританії (Роб Фельдман). Його сестра Олівія (Хлоя-Луїза Буєнс) приїжджає в Україну і вирушає в місто-привид Прип’ять на пошуки брата.
Олівія зупиняється в готелі «Чорнобиль». У кімнаті, в якій жив її брат, вона знаходить загадкові записи, котрі він зробив напередодні свого зникнення... Адміністратор готелю Анастасія (Ксенія Мішина) радить Олівії звернутися по допомогу до парапсихолога Сергія (Василь Москаленко), який вивчає аномальні явища в Чорнобильській зоні відчуження.
«У цьому проєкті ми порушуємо одну з найважливіших проблем України: аварію на ЧАЕС та її наслідки, – розповідає режисер Василь Москаленко. – Катастрофа змінила багато доль, вплинула на хід світової історії. З допомогою популярного кіно хочу ще раз звернути увагу глядачів на проблему наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС».
За останні п’ять років жанр соціального горору став неймовірно популярним на Заході. Можна згадати сенсаційні фільми «Ми» (режисер Джордан Піл), «Воно» (режисер Енді Мушкетті), «Реінкарнація» (режисер Арі Астер), «Тихе місце» (режисер Джон Красінскі). Він має на меті не так злякати глядачів, як привернути увагу до тієї чи тієї важливої соціальної проблеми, дає можливість поглянути на неї під іншим кутом. 
Британська актриса Хлоя-Луїза Буєнс пробула десять днів в українській столиці. За цей час вона полюбила борщ і вивчила сотню українських слів. Однак ім’я своєї партнерки по фільму Ксенії Мішиної вимовити правильно їй так і не вдалося. 
Для самої Ксенії роль у горорі стала втіленням її давньої мрії. «Коли я була маленькою, мені було цікаво, чи акторам по той бік екрана справді страшно, – каже вона. – Тепер я точно знаю, що це не так! Це радше смішно і весело. І за це особлива подяка команді та всій знімальній групі!»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8773 / 1.54MB / SQL:{query_count}