«Засвітнє танго» для дорослих у Театрі ляльок

Покази на Вечірній сцені розпочнуться з епосу-фантазії за романом Юрія Винничука

Уже сьогодні, 7 жовтня, о 17.00 Львівський театр ляльок запрошує на урочисте відкриття нового сезону, який пройде під слоганом «Магія усюди!». Гостям події представлять відреставрований сецесійний вітраж у холі театру, а запрошені мистецтвознавці прочитають мінілекцію про львівські вітражі.
Однак головною подією вечора стане довгоочікувана прем’єра епосу-фантазії «Засвітнє танго» для глядачів від 16 років і старших на Вечірній сцені театру. Вистава, створена за романом Юрія Винничука «Танго смерті», на яку автор дав добро, представляє лялькове мистецтво для дорослої аудиторії та розкриє нове «вечірнє» обличчя Львівського театру ляльок.
Над постановкою понад два роки працювали режисерки Уляна Мороз і Яна Титаренко, а присвятили її 30-ій річниці відновлення незалежності України.
Події вистави розгортаються у міжвоєнному Львові. Велике місто живе, помирає, кохає, свариться, співає, а четверо юних друзів – єврей, поляк, німець та українець – шукають своє місце у цьому багатокультурному всесвіті.
Орест Барбарика змалку захоплений темою смерті, напевно, тому, що перед його очима стоїть досвід покоління батьків, які в часі Великої війни віддали життя за... А власне, за що саме, Орест якраз і намагається зрозуміти.
Та ось настає 1939 рік. У місто приходить нова біда. Тепер свій головний вибір має зробити молоде покоління. Історія його життя, його вибору, його Вчинку вже давно минула, але завдяки чарівній мелодії скрипаля Мількера ми можемо все згадати та врятувати загиблих героїв від безодні забуття.
У виставі діють люди і ляльки (усіх типів, навіть модифіковані). Валентина Тужина здійснила сценічну адаптацію тексту Юрія Винничука, Інесса Кульчицька створила художнє оформлення постановки, Дмитро Микитин і Сергій Гаврилюк – музику до неї, Катерина Погорєлова і Юлія Скиба запропонували незвичні пластичні рішення. Світловим оформленням зайнявся Борис Дегтярьов, інженерною розробкою декорацій – Ян Галас.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8175 / 1.54MB / SQL:{query_count}