«Суперник» представлять на фестивалі «Нове німецьке кіно»

Цей українсько-німецький фільм відзначений спеціальним дипломом журі Одеського міжнародного кінофестивалю

Фільм «Суперник» німецького режисера Маркуса Ленца, створений у ко-продукції України (BelkaStrelka) та Німеччини (Hanfgarn and Ufer), покажуть у програмі фестивалю «Нове німецьке кіно» у Києві 8 жовтня. Покази одного з найстаріших кінооглядів в Україні, які представляють кінематографи своєї країни, Фокрім столиці відбудуться у Львові, Чернівцях, Маріуполі, Харкові, Дніпрі та Одесі. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
«Суперник» презентують представники знімальної групи. Він отримав понад десять нагород на міжнародних кінофестивалях по всьому світі і показали на більш ніж 25 кінофорумах.
«Суперник» – це історія дев'ятирічного хлопчика Романа, який їде до своєї матері Оксани у Німеччину. Туди жінка виїхала на нелегальні заробітки і почала жити з 62-річним вдівцем-діабетиком Ґертом. Німецький друг Оксани намагається подружитися з хлопчиком, але Романа насамперед цікавить увага матері. Раптом Оксані стає погано, тому Роман залишається наодинці зі своїм суперником. Але і Ґерт невдовзі помирає від інсульту.
«Прототипи усіх героїв – це справжні люди, з якими я особисто стикався. Під час створення фільму я багато часу проводив зі справжнім «Романом», починаючи з першої хвилини його перебування в Німеччині до дня, коли він вперше пішов до німецької початкової школи. Наш фільм намагається показати глибокий внутрішній світ дитячої душі, яка втратила своє місце, але при цьому зростає неймовірно сильною», – розповідає про роботу режисер Маркус Ленц.
Для українських ко-продюсерів Марини Орєхової та Юрія Бєлого (BelkaStrelka) «Суперник» став першою ігровою кінострічкою в кар’єрі. «Фільми про українських заробітчан зазвичай фокусуються на долі саме наших жінок. Нам сподобалося, що Маркус взяв інший ракурс і спробував подивитися на економічну міграцію очима дитини такої жінки. Як за цих умов живеться їм, новому поколінню? Як їм дається переїзд і адаптація до нових умов, ба навіть нових «родичів»? Ми не могли пройти повз такої теми», – зазначають продюсери.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8442 / 1.54MB / SQL:{query_count}