У Львові виступить Національний симфонічний оркестр України

Колектив завітає до нашого міста в межах всеукраїнського гастрольного туру з нагоди 30-річчя Незалежності України

Цієї суботи, 11 вересня, о 19.00 в межах всеукраїнського гастрольного туру з нагоди 30-річчя Незалежності України на сцені Львівської національної філармонії ім. М. Скорика виступить Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під орудою народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Володимира Сіренка.
Гастрольний тур цього відомого українського колективу, чия історія налічує понад століття, присвячений ювілею нашої держави, розпочався 28 серпня і триватиме до 16 жовтня. Його географія охопить всю Україну: від Сєверодонецька до Ужгорода, загалом – 24 концерти в усіх обласних центрах.
«30-річчя Незалежності – гарна нагода проїхати з туром Україною, – каже Володимир Сіренко. – Ми маємо досвід великих турів і бачимо, що це гарно: це нас завжди стимулює, підносить. Наша публіка приймає нас дуже добре, не гірше, скажімо, за іспанську чи японську. Та й треба, щоб нас знала наша, українська публіка».
Програма гастрольного туру різноманітна, на чому також наголосив художній керівник оркестру: «Програма цікава, ми робимо акцент на всесвітньо відомі шедеври плюс українська музика. Нам хочеться, щоб якнайбільше людей нас послухало – це дуже важливо!»
У Львові Академічний симфонічний оркестр України представить програму з двох відділень, до якої ввійдуть Симфонія до-мажор Максима Березовського, Концерт-сюїта в стилі ретро для скрипки з оркестром Євгена Станковича (соліст – лауреат міжнародних конкурсів Олександр Семчук) і Симфонія №9 мі-мінор «З Нового світу» Антоніна Дворжака.
Докладна інформація про подію і квитки на: https://philharmonia.lviv.ua/event/national-symphony-orchestra-of-ukraine/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8496 / 1.53MB / SQL:{query_count}