Фільм тижня: «Парфумер: історія одного вбивці»

Зустріньте північ неділі, 12 вересня видовищною екранізацією легендарного роману Патріка Зюскінда

«Парфумер: історія одного вбивці»
Perfume: The Story of a Murderer

Жанр: драма, фентезі, трилер. 2006 рік. Країни-виробники: США, Франція, Німеччина, Іспанія. Кінокомпанії-виробники: Constantin Film, Film&Entertainment VIP, Medienfonds 4, Castellao Producciones, Nouvelles Editions de Films, Rising Star.
Режисер: Том Тиквер. Продюсер: Бернд Ейчінгер. Сценарій: Ендрю Біркін, Бернд Ейчінгер, Том Тиквер. Оператор: Френк Ґріба. Композитори: Райнхольд Хайль, Джоні Клімек, Том Тиквер.
У ролях: Бен Вішоу, Дастін Гоффман, Алан Рікман, Рейчел Херд-Вуд, Біргіт Мініхмайр, Шан Томас, Тімоті Девіс, Дора Романо, Сара Форестьє, Девід Колдер.
«Парфумер: історія одного вбивці» – драма Тома Тиквера, знята за однойменним романом Патріка Зюскінда «Das Parfum. Die Geschichte eines Morders», написаним у 1985 році.
Історія екранізації цього твору дуже цікава. Впродовж багатьох років із тих чи інших причин здавалося, що втілити цю містичну і водночас захопливу історію на екрані не судилося. Передусім тому, що її автор Патрік Зюскінд неодноразово відмовляв Бернду Ейчінгеру (майбутньому продюсерові і співавторові сценарію кінострічки) у придбанні прав на екранізацію роману. Він ставився до екранізації свого культового твору вкрай скептично. Досвід його спілкування з Берндом Ейчінгером та іншими заповзятливими продюсерами, що відчайдушно намагалися придбати права на адаптацію роману, був зображений у сатиричній картині «Россіні» (1997). Зюскінд сам написав сценарій цієї кінострічки, головний герой якої – химерний письменник Джейкоб Віндіч. Образ іншого героя фільму – Оскара Рейтера – був змальований із Бернда Ейчінгера. Більшість інших персонажів «Россіні» – карикатури на представників мюнхенського медіабізнесу.
Та у 2001 році Зюскінд і Ейчінгер таки змогли домовитися – питання вирішили за 10 мільйонів євро.

Кіноверсію «Парфумера» мали шанс створити Тім Бертон, Рідлі Скотт, Мартін Скорсезе і Мілош Формана, та це були  б, звичайно, зовсім інші фільми.
Стенлі Кубрик також хотів створити кінострічку, але  врешті-решт дійшов висновку, що роман Патріка Зюскінда не підлягає екранізації. Однак талановитому Тому Тикверу вдалося на кіноплівці втілити історію життя, магію і всі страшні секрети головного героя роману. 
«Парфумер» показує глядачеві життя Жана-Батиста Гренуя. Він – самотній сирота, всіма покинутий і забутий, змушений жебракувати і братися за найбруднішу роботу. Але у Гренуя є один унікальний талант –  абсолютний нюх, який принесе йому славу великого парфумера. Сильні світу цього сходитимуть із розуму від його божественних парфумів, і він за допомогою ароматів керуватиме натовпами… доки не відкриється його страшна таємниця. 
Тож не пошкодуйте свого часу і подивіться цей фільм! Адже донині «Парфумер» не залишив байдужим жодного глядача.
12 вересня, неділя, о 0.00 на телеканалі «1+1»

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7883 / 1.55MB / SQL:{query_count}