Фільм тижня: «Брати. Остання сповідь»

У суботу, 31 липня на каналі Сіne+ дивіться історію любові і ненависті від Вікторії Трофименко

«Брати. Остання сповідь». Brothers

Жанр: драма. 2014 рік. Країна–виробник: Україна. Кінокомпанія–виробник: Pronto Film, 86PROKAT (дистриб'ютор). 
Режисер: Вікторія Трофименко. Продюсер: Максим Асадчий, Ігор Савиченко, Вікторія Трофіменко. Сценарій: Вікторія Трофіменко на основі роману «Джмелиний мед» Торґні Ліндґрена. Оператор: Ярослав Пілунський. Композитор: Святослав Луньов. У ролях: Наталка Половинка, Віктор Демерташ, Олег Мосійчук, Роман Луцький, Микола Береза, Вероніка Шостак, Орест Ягіш, Юрій Денисенков.

«Брати. Остання сповідь» – карпатська драма Вікторії Трофименко. Це перша повнометражна робота режисерки. Фільм вона зняла за романом шведського письменника Торгні Ліндгрена «Джмелиний мед».
За сюжетом фільму, в невелике карпатське містечко приїжджає письменниця, щоби читати лекції в місцевому монастирі. Один із її слухачів – літній чоловік Войтко. Письменниця дізнається дивовижну історію життя Войтка і його рідного брата. З раннього дитинства вони все ділять на двох. Одна мама, одна іграшка. А потім – одне на двох кохання, ніжна Ївга і один на двох син. Останні 40 років брати не спілкуються. Тепер їх одвічне суперництво полягає в бажанні не померти першим.
Вікторія Трофименко, будучи студенткою режисури в університеті ім. І. Карпенка-Карого, домоглася права екранізації культового шведського письменника Торґні Ліндґрен. Фільм об’їздив увесь світ. «Брати» стали першою українською кінострічкою, яку відібрали одразу на три кінофестивалі класу «А» – в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому він отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка. Продюсерами кінострічки стали Ігор Савиченко та Максим Асадчий, які раніше працювали над фільмом “Поводир”.
Прем’єра «Братів», якої українці очікували понад два роки, відбулась 24 вересня 2015 року. Філь демонстрували на 68 великих екранах у 25 містах України. За перші вихідні кінострічку переглянули понад чотири тисячі глядачів. Касові збори за цей час склали 185 тисяч гривень. Для порівняння: за перші вихідні дні фільм Мирослава Слабошпицького «Плем’я» зібрав 170 тисяч гривень, українсько-турецький фільм «Люби мене» Марини Ер Горбач – 120 тисяч гривень.
Абсолютним лідером загальнонаціонального прокату став Львів, друге місце – за Києвом, третє – за Івано-Франківськом.

«Це очікувані показники. Чуда не сталося, але крок за кроком, фільм за фільмом українське кіно достукується до свого глядача і нарощує аудиторію. Для цього нам потрібно продовжувати знімати якісне кіно, а кінотеатрам не боятися його показувати», – вважають продюсери фільму Ігор Савиченко та Максим Асадчий.
31 липня, субота, о 13.25 на телеканалі каналі Сіne+

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8620 / 1.55MB / SQL:{query_count}