Оксана Муха: «Кожен концерт вимріяний з дитинства»

22 червня співачка виступить у Львові з довгоочікуваними концертами, присвяченими Квітці Цісик

У вівторок, 22 червня, о 17.00 і 19.00 співачка, переможниця телепроєкту «Голос країни», заслужена артистка України, солістка Львівської національної філармонії ім. М. Скорика Оксана Муха в супроводі оркестру представить у рідному Львові одну з найкращих своїх концертних програм – «KVITKA: Два кольори», присвячену легендарній американській співачці українського походження Квітці Цісик.
Цю програму виконавиця готувалася представити ще на початку квітня, до дня народження Квітки Цісик. Концерти-присвяти мали відбутися у Львові та Києві. Але через запровадження посиленого карантину ці виступи довелося перенести на червень. І от 22 червня Львів, а 24 червня – Київ нарешті почують найкращі пісні з репертуару Квітки як у автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях.

Варто нагадати, що Оксана Муха є володаркою Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. Народна артистка, Героїня України Ніна Матвієнко тоді сказала про молоду співачку таке: «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи».
У 2018-ому, коли Квітці могло б виповнитися 65 років, Оксана Муха провела містами України великий тур-присвяту улюбленій співачці і дала два десятки концертів у великих і малих містах, завдяки яким ім’я Квітки та пісні з її репертуару зазвучали з новою силою. А в 2019 році Оксана перемогла у популярному телепроєкті «Голос країни», куди також прийшла з наміром відкрити мільйонам українців унікальний пісенний спадок, який нам залишила Квітка.
«Для мене дуже цінно, що ім’я Квітки Цісик та українська пісня, яку вона для нас так якісно зберегла, звучать зараз на всю Україну, – каже Оксана Муха. – Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Хоча за життя лише раз побувала на нашій землі… Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто кожен концерт, який я присвячую Квітці, є вимріяним з дитинства, довгоочікуваним подарунком для неї».
Квитки на концерти Оксани Мухи доступні на сайті philharmonia.lviv.ua, але їх залишилося небагато.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8094 / 1.54MB / SQL:{query_count}