Подорож у космос

Художниця і співачка Ольга Баландюх відкрила виставку в Палаці Хоткевича

До 2 липня у галереї «ХотАртХол» Палацу Хоткевича триватиме виставка «Космічні експресії» Ольги Баландюх. Художниця і співачка, знана як Olvia, запрошує відвідувачів у подорож космосом, яким захоплюється змалечку, відколи батьки презентували їй енциклопедію з астрономії. Мисткиня описує його так: «Незчисленна кількість галактик – шовковисті бублики, які кружляють у ритмі шаленої дзиґи. Міріади зірок – веснянки на обличчях незнайомих людей. Туманності, наче павутинки, зіткані космічними павуками із газу та пилу. Незвідані світи захоплюють увагу своєю таємничістю, відстанню, недосяжністю та неймовірною красою. Коли задивляєшся у нічне небо в горах – паморочиться голова від трансцендентності краси. Твоя уява біжить стрімко в глибину космосу, і ти вже бачиш інші галактики, залишки від вибуху наднових та народження нового покоління зірок».
Їй часто сняться космічні сни, у яких Ольга стрибає по кільцях Сатурна, мов на батуті, літає поміж газових гігантів на космічному шатлі, просто бігає серед планет. Саме через ці сни і виникла ідея створити проєкт, який буде цілковито присвячений реальним космічним об’єктам. Художниці захотілося створити науково-космічну експозицію, щоби познайомити людей ближче з космічним світом, поширити інформацію про цікавий світ астрономії із застосуванням художнього мистецтва.
«Стиль виставки я б охарактеризувала як абстрактний реалізм. Поруч із кожною роботою є опис із поясненням цього об’єкта та докладна інформація, яку можна знайти за допомоги QR-коду, – пояснює авторка. – Крім того, я створила невеличкі абстрактні відео і музику до них, які репрезентують космос. Їх теж можна буде побачити і почути в галереї «ХотАртХол».

А 22 червня о 20.00 у Палаці Хоткевича ви зможете відкрити для себе талант Olvia як співачки. Якщо ви засумували за повноцінними акустичними концертами з магічним вокалом, приходьте послухати її спеціальну програму, до якої ввійшли як відомі авторські пісні, так і кавери на добре знайомі мелодії.
Виставка і концерт проходять задля підтримки збору коштів на облаштування нижнього поверху галереї «ХотАртХол» у Палаці Хоткевича. Допомогти можна і на платформі «Велика Ідея»: cutt.ly/XviGIIy

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8154 / 1.54MB / SQL:{query_count}