Віртуози-2021: події другого тижня

У Львівській національній філармонії імені М. Скорика стартував ювілейний фестиваль «Віртуози», який вже 40 років поспіль об’єднує музикантів з усього світу, дарує слухачам улюблені твори та відкриває нові, ще незвідані музичні світи. Другий тиждень фестиваль буде насиченим на події.
27 травня о 19.30 на концерті «Музичні Акварелі» у Концертному залі Людкевича відомі львівські музиканти Олег Ярема та Богдан Дашак презентують програму із авторських джазових композицій. Зал філармонії наповнять танцювальні ритми, романтичні мелодії та захопливі музичні образи, що прозвучать у виконанні авторів композицій, Ярослава Казмірчука (труба) та Академічного симфонічного оркестру філармонії.
Наступного дня о 19.30 на тій же локації представлять «Класичну романтику». Фортепіанний концерт Едварда Гріга та Пасторальна симфонія Людвіга ван Бетховена прозвучать у виконанні вже відомого львівській публіці тандему: піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії та Вінсента Козловського.
29 травня о 18.00 під час проєкту Ukrainians ви зможете почути, як українську душу бачать композитори інших країн можна у виконанні симфонічного оркестру INSO-Lviv, який наблизить Україну саме до українців.
А о 21.00 для вас засяє «Бетховен. Вогонь у темряві». Сонати №14, 16 та 18 Бетховен написав безпосередньо перед Гайліґенштадським заповітом. Не просто під час повної втрати слуху, а й із достеменним усвідомленням, що це назавжди. Що він приречений на тотальну тишу…
Концертна програма «Бетховен. Вогонь у темряві» є яскравим прикладом тощо, що у музиці Бетховена палає сильний і яскравий вогонь життя, не дивлячись на те, що створена ця музика вже людиною, яка не може і ніколи не зможе почути того, що створює. Відчути біль, переживання та «вогонь життя» Бетховена ми зможемо завдяки молодому українському піаністу Дмитру Семикрасу.
30 травня «Віртуози» представлять аж чотири події. О 15.30 у філармонії розпочнеться Mozart in Green. Концерт для кларнета з оркестром та П’ятий скрипковий концерт Моцарта ми почуємо у виконанні музикантів, творчі біографії яких, попри молодий вік, рясніють перемогами та здобутками. Владислав Петрик (кларнет), Варвара Васильєва (скрипка) та Наталія Стець (дириґентка) отримують грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND. Повною моцартівська партитура стане завдяки Академічному симфонічному оркестру Львівської національної філармонії.
О 17.00 у саду Палацу Потоцьких вам представлять «Віртуози просто неба». Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» виконає популярні твори Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Франца Шуберта, Йоганнеса Брамса та інших відомих композиторів.
А вже о 18.00 у філармонії «Віртуози 40 і Французька Весна» запросять прогулятися набережною Сени, насолодитися прекрасними видами із Ейфелевої вежі. Адже із сольною концертною програмою виступить вже відома львівській публіці французька піаністка Кім Барб’є. Про неї говорять, що найвизначнішою та найбільш захопливою рисою піаністки є «поєднання легкості і ніжності її дотику та неабиякої сили». На фестивальній події Кім Барб’є виконає музику Скарлатті, Моцарта, Шопена, Дебюссі та Баха. Також у програмі – світова прем’єра фортепіанного твору сучасного французького композитора.
Закриє другий тиждень фестивалю Suprun Titova Duo – новий камерний дует у складі відомих за межами України музиканток альтистки Катерини Супрун та піаністки Катерини Тітової, створений у 2020 році та є особливим й винятковим за своїм спрямуванням.
Завдяки успішному кар’єрному шляху обох музиканток, дует несе в собі творче та естетичне натхнення, відкриває для слухачів розмаїття альтового репертуару та дарує насолоду високопрофесійної виконавської майстерності. У насиченому репертуарі дуету твори класичних українських та європейських композиторів, сучасна музика, оригінальні перекладення для альта і фортепіано.
Детальна інформація та квитки за посиланням: philharmonia.lviv.ua/event
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8133 / 1.57MB / SQL:{query_count}