«Корона Карпат» запрошує!

IХ Трускавецький міжнародний кінофестиваль відбудеться з 24 до 27 червня

IX Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», який минулого року перенесли через COVID-19, у 2021 році пройде з 24 до 27 червня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В програмі фестивалю буде представлено понад 60 українських фільмів.
«Щороку кінофестиваль у Трускавці – особливий, адже у курортну столицю Галичини на свято кіно з’їжджаються найкращі представники кінематографічного світу. Цього року, як і у попередні, на кінофестивалі за «Золоту корону» боротимуться лише українські кінострічки. Бо маємо з чого вибрати та чим похвалитися – український кінематограф на повну потужність заявив про свою силу і вміння зняти таке кіно, яке сміливо може конкурувати із закордонними фільмами на світових кінофестивальних майданчиках, – пояснює голова Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин. – Фестиваль через COVID-19 перенесли з листопада 2020 року на червень 2021. Тому фільми вже відібрані й програма на 90% сформована. Зараз проходить узгодження зі всіма попередньо заявленими учасниками. Але концептуально програма не змінилася».

На кіноглядача чекають понад 60 національних фільмів, що будуть представлені в кількох конкурсних програмах. Селекцію до першої конкурсної програма національного кіно пройшли «Толока» Михайла Іллєнка, «Черкаси» Тимура Ященка, «Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану» Володимира Тихого, «Спадок брехні» Адріана Бола, «Фокстер і Макс» Анатоля Матешка, «Чорний ворон» Тараса Ткаченка, «Номери» Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва, «Пекельна хоругва» Михайла Косторова, «Атлантида» Валентина Васяновича, «Забуті» Дар’ї Онищенко і «Передчуття» В'ячеслава Криштофовича. Фільми, що пройшли до другої конкурсної програми: короткометражні національні фільми та «Дипломні роботи» – «Адамівна» Олександра Бикова, «Десь поряд» Наталії Давиденко, «Потвора» Віктора Скуратовського, «Перекур» Михайла Іллєнка, «Особливий день» Євгена Мазуренка, Summertime Алли Демури, «Тумани» Володимира Бакума, «Шпілі-вілі» Івана Шохи, «Інше життя» Анастасіяї Кривченко, «Ми більше ніколи не заблукаємо разом» Євгена Кошина, «Потерпи трошки» Любові Гончаренко, «Лайк4лайк» Сергія Мисака, Life in supercell Кирила Нейжмакова, «Політ» Мішель, «Місто лева», «Прізвище в кишені» і «Соловей» Степана Коваля (останній у співрежисерстві з Оксаною Носач), «Рушник» Оксани Карпус, «Варвара, козаки і Дніпро» Надії Лимової, «Схрон» Оксани Войтенко, «Монетка щастя» Еліни Пупіної, «Великий луг» Якова Антипенка, «Ой!» Ольги Золотарьової, «Момент» Володимира Антонова, «Зловмисник» Валерія Шевченка, «Лист з фронту» Євгенії Мельник, «Серце ночі» Артема Тумарченка. А третя конкурсна програма – це, власне, конкурс кінематографічних шкіл України. В позаконкурсних програмах IХ Трускавецького кінофестивалю «Корона Карпат» є «Програма документального кіно», «Програма артхаусного кіно». Окрім цього заплановані творча зустріч в школі-інтернаті для дітей з вадами руху міста Борислав, презентація фільм-комісій України (для представників кіноіндустрії), концерт та творчі зустрічі учасників кінофестивалю і встановлення на Алеї слави пам’ятної бронзової плити фільму-переможцю попереднього кінофестивалю та показ фільму. Під час кінофестивалю відбудуться тематичні круглі столи та майстер-класи, кінематографісти матимуть змогу ознайомитися із локаціями регіону.
IX Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Трускавецької міської ради та Департаменту культури національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8461 / 1.56MB / SQL:{query_count}