Sowa представила відеокліп на трек «Шрами»

Співачка презентує відеороботу на авторську пісню

Співачка Sowa презентує відеороботу на авторську пісню « Шрами». Це вже п’ятий кліп на рахунку цієї артистки. За словами співачки Sowa, вона дуже ретельно підійшла саме до цієї роботи, адже це її авторська пісня. Саме у відеороботі вона хотіла максимально передати ті емоцій, що були присутніми при написанні треку.
 «Я щаслива, що маю можливість розкриватись для свого глядача з різних сторін, адже мені є, що йому сказати. Саме зйомки цього кліпу викликали в мене найбільше хвилювання, адже тут я оголяю свою душу, і це відрізняє кліп «Шрами» від попередніх відео робіт, – пояснює Sowa. – В кожного з нас своя історія кохання. Нас об'єднує одне – сильні почуття, які ми проживаємо під час цього захоплюючого періоду: закоханість, постійні думки про цю людину та надія на світле спільне майбутнє. За допомогою відео роботи я хочу поділитися з вами своєю історією та почуттями, які переживала в певний період свого життя. Відчуття, коли розумієш, що хочеш бути з людиною, але вона не в силах дати тобі те, чого ти так прагнеш. Або ж є певні причини, за яких ви не можете бути разом, і весь цей спектр емоцій залишає на серці шрами».
Режисером кліпу став Юрій Двіжон, відомий український кліпмейкер, який вже відзначився співпрацями з такими артистами як: MELOVIN, Ірина Білик, Pianoбой, Khayat та багато інших.
«Мені подобається, що з кожною новою піснею співачки Sowa я відчуваю її ріст та серйозне бажання в майбутньому бути на вершині своєї професії. Впевнений, що «Шрами» - це ще один крок вперед. В ній тонко показані страждання дівчини після завершення стосунків та бажання позбутись від багажу спогадів, з якими завжди не так просто прощатись», – вважає режисер.
Червону сукню спеціально для цього кліпу створив іменний український дизайнер Іван Фролов. За словами співачки Sowa саме сукня допомогла їй максимально влитися в образ та ідеально доповнити загальну картину кліпу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8103 / 1.54MB / SQL:{query_count}