«Шосте Чуття» представляє новий сингл

Гурт оголошує новий етап у творчості та презентує пісню, яку можна написати лише раз в житті

Група «Шосте Чуття» під час карантину зазнав змін у творчості і переформатував свою музику. Це був дуже рішучий крок для музикантів. Першим синглом у новому періоді творчості гурту став сингл з однойменною назвою «Шосте Чуття». Нова пісня вже доступна для прослуховування на усіх музичних платформах за посиланням: ffm.to/shostechyttia
«Ми стали іншими за останній рік періоду карантину. Це був час перевтілення та перезавантаження гурту. Ми змінили свій посил, і саме тому наша творчість, тексти пісень стали ще глибшими та актуальними. Гурт чіткіше визначив свій стиль – це романтичний поп-рок. Та посил «Віднайди та прислухайся до своєї інтуїції – свого Шостого Чуття, – і тоді ти віднайдеш себе», – розповідає лідер гурту Міша Бучковський.
Сингл «Шосте Чуття» стане першим синглом четвертого альбому гурту. Фронтмент групи додає: «Шосте Чуття» – це не просто пісня, це пісня, яку можна написати тільки один раз і на все життя. Так склалося, що в житті важко знайти дві стихії, які поєднаються в одне ціле. Але, якщо все ж вони знайшлись і поєдналися, то це кохання – шалений вибух, який видно далеко поза планетами. І де б ти був, на якій відстані один від одного, це відчуття завжди з тобою, у твоїх думках, стає твоїм доповненням, твоїм Шостим Чуття».
Зараз гурт працює над відео кліпом, який планує презентувати ще цієї весни.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6031 / 3.97MB / SQL:{query_count}