Шоу тижня: «Мисливці за дивами»

З 19 квітня по буднях вранці на каналі «Україна» дивіться тележурнал про неймовірні пригоди

Телеканал «Україна» спільно з продакшн-компанією «Теле Про» створив тележурнал цікавих історій – «Мисливці за дивами». Цей абсолютно новий тележурнал виходитиме з 19 квітня по буднях зранку і розповість непересічні, різні за напрямками, масштабами та територією історії, які варті уваги.
Світ наповнений історіями та неймовірними фактами: одні – відомі нам з дитинства, інші – ми відкриваємо для себе в дорослому віці, подорожуючи чи спілкуючись з людьми. Проте є безліч цікавих маловідомих фактів, які здатні розширити кругозір та збагатити внутрішній світ кожного.
«Коли останнім часом ви по-справжньому дивувались? Що нового, неймовірно-прекрасного ви дізнались сьогодні? А якщо я вам скажу, що вже відомо, чому зникали кораблі та літаки у Бермудському трикутнику? Або, що церкви Європи вирішили вибачитись за те, що у Середньовіччя спалювали відьом? Або, наприклад, є у світі хлопчина, який керує справжнім літаком у 7 років? Наші ведучі разом із командою полюють на безліч неймовірних, дивовижних історій, щоб щоранку глядач не тільки дізнавався про нові дива Всесвіту та Планети, а й надихався творчими, науковими і навіть кулінарними надбаннями людства, був упевнений, що дива трапляються з тими, хто в них вірить!» – розповідає керівник проєкту Ірина Сарган.
Назва тележурналу теж була обрана неспроста – ведучі буквально полюватимуть на дивовижні та вражаючі історії і факти з усього світу, щоб розповісти глядачам про глобальні, містичні, технологічні відкриття і дивовижні традиції різних народів.

Ведучими шоу «Мисливці за дивами» стали Анастасія Кошман і ХАС (Назар Хассан).
Успішний репер і радіоведучий ХАС зізнається, що робота в цьому проєкті – це його перший телевізійний досвід.
«До цього я ніколи не працював на телебаченні, тому мені постійно доводиться вивчати щось нове, і це дуже цікаво! Але ще в студентські роки у Львові я підробляв гідом, і всі любили мої екскурсії, тому що я про все розповідав доступною мовою. Напевно, ця легкість і допомогла мені потрапити на проєкт, – розповів ведучий. – І як гід я все зроблю для того, щоб зацікавлювати і спонукати українців на власні очі пізнавати нашу прекрасну країну».
Конкуренткою ХАСа на кращу історію кожної програми є журналістка і ведуча одного з національних каналів Анастасія Кошман. Запекла мандрівниця зізнається – головним натхненням у шоу для неї стали захоплюючі історії людей.
«Лише за два тижні зйомок я вже встигла пережити стільки всього цікавого! Ми не сидимо в студії, а їздимо, дізнаємося нове і часто пробуємо самі виконати те, що зробили наші герої. І в такі моменти розумієш, наскільки це непросто зробити. У нас дуже екстремальні зйомки. Наприклад, я вже двічі побувала під землею. Але навіть коли є страх, рятують позитив і той заряд енергії, який дають цікаві люди», – поділилась ведуча проєкту «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3305 / 3.99MB / SQL:{query_count}