Hutsul Planet зачарував «Музикою гір»

Над першим альбомом працювали понад 200 музикантів із України, Канади та США

Новий проєкт Hutsul Planet із Коломиї вирішив заявити про себе на музичному ринку України гучно й потужно. Музиканти днями представили свій дебютний альбом «The Music Of The Mountains/Музика гір», який можна послухати на cutt.ly/wvu7boI
На створення альбому знадобилося кілька років, а працювала над ним інтернаціональна команда із більш ніж 200 музикантів із України, Канади та США.
У музиці Hutsul Planet наче оживають образи з легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, симфонічної музики в сучасних аранжуваннях. Хоча сам проєкт позиціонує себе в стилі world music.
«Музика гір» – це лише частина великої культури маленької етнічної групи українців, це спогад про предків і данина нашим унікальним традиціям. Це мрія, що культура, яка прожила століття, не загубиться в бурхливому житті сьогодення, – каже засновник проєкту Hutsul Planet Михайло Балух. – Це наш експеримент, наша інтерпретація. Ми зважилися на джазово-ексцентричне, рок-симфонічне сміливе мікшування, на імпровізацію, в якій автентичний спів та звуки народних інструментів здобули нове дихання. Так звучать Карпати сьогодні!»
Аранжування до всіх одинадцяти пісень зробив автор понад сотні саундтреків до голлівудських кінохітів Станіслав Фомін, а записали альбом на Metalworks Studios у Торонто, з якою співпрацювали Tina Turner, Christina Aguilera, David Bowie, Nelly Furtado, Katy Perry, Prince, Scorpions, Guns N’Roses.
Усі скрипкові партії для «Музики гір» виконав відомий український скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, який вже багато років живе у Канаді. Сопілка, дуда, ріжок, дримба, трембіта звучать в альбомі у виконанні знаного унікального музиканта та майстра з Гуцульщини Михайла Тафійчука, якого записували на студії Hutsul Art Sound у Коломиї. Симфонічну частину відтворив Національний симфонічний оркестр України під диригуванням Володимира Сіренка. А от зведення альбому на студії в Лос-Анджелесі зробив Алан Меєрсон, що працював над музикою до «Гладіатора» та «Піратів Карибського моря».
Hutsul Planet уже працює над наступними двома альбомами, вихід яких запланований ще цього року. На даному етапі автори проєкту співпрацюють з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3046 / 3.98MB / SQL:{query_count}