Телесеріал тижня: «Проєкт «Синя книга».

11 квітня, у неділю о 17.20 на телеканалі «Інтер» дивіться американське телешоу про дослідження НЛО, засноване на реальних подіях

«Проєкт «Синя книга». Project Blue Book.

Жанр: серіал, фантастика, драма, детектив. 2019-2020 роки. Країна-виробник: США. Кінокомпанія-виробник: A & E Studios, Compari Entertainment, History, ImageMovers.
Режисер: Роберт Стромберг, Піт Тревіс, Норма Бейлі. Продюсер: Роберт Земекіс, Девід О'Лірі, Шон Яблонскі. У ролях: Ейден Гіллен, Майкл Маларкі, Лора Меннелл, Ксенія Соло, Майкл Гарні, Ніл Макдонаф, Роберт Джон Берк, Джилл Моррісон, Хезер Дорксен, Франческа Б'янчі, Чад Рук, Езабелла Анна Карена Стрікленд, Джозеф Галлаччіо, Майкл Імперіолі.
«Проєкт «Синя книга» – американський історично-драматичний телесеріал 2019 року від каналу History. Він оповідає про випадки появи неопізнаних літаючих об'єктів, які були досліджені та задокументовані в рамках реального таємного урядового проєкту «Синя книга» у період з 1952 по 1969 рік.
Події телесеріалу розгортаються у 1950-х роках, в розпал «Холодної війни», та засновані на реальних подіях. За сюжетом відомому американському астрофізику та уфологу Джозефу Аллену Гінеку керівництво Військово-повітряних сил США пропонує взяти участь в таємному урядовому проєкті «Синя книга». Він займається дослідженням випадків спостереження НЛО пілотами ВПС та випадковими очевидцями. У рамках проєкту «Синя книга» було опитано тисячу свідків, які стверджували, що бачили на власні очі появу неопізнаних об'єктів. У дослідженнях Джозефу Гінеку допомагає капітан ВПС США Майкл Квінн. Науковець намагається дати кожному з незвичних випадків наукове пояснення, але поступово розуміє, що не все можна пов'язати з природними явищами.
Прем'єра першого сезону серіалу відбулася 8 січня 2019 року, а вже 10 лютого було оголошено про продовження проєкту на другий сезон, по завершенні якого представники телеканалу History оголосив про закриття проєкту. Через кілька днів виконавчі продюсери Девід О'Лірі і Шон Яблонски розповіли, що розглядають можливість випустити продовження серіалу на іншій платформі, або навіть в форматі графічної новели.
Цікаво, що в реальному житті першу програму досліджень – проєкт «Знак» – американці почали у 1948 році, після Розвельського інциденту. У 1949 році стартував проєкт «Обман». А відлік діяльності «Синьої книги» розпочався у 1952 році. Саме Едвард Руппельт – начальник проєкту, дав йому цю незвичну і дещо містичну назву проєкту. У рапорті командуванню офіцер пояснив, що Синя книга ідеально підходить для секретного центру з вивчення НЛО, оскільки саме так «називаються тести в коледжах, а тести, як і цей проєкт, рясніють незрозумілими і заплутаними питаннями». Учасники проєкту збирали дані з будь-яких джерел. За час існування «Синьої книги» було оброблено 12 618 повідомлень.
У 1969 році військові вирішили, що витрачають кошти на марно, і дослідження були припинені наприкінці того ж року. За поясненнями дослідників, у більшості випадків було помічено не НЛО, а зірки, хмари, звичайні авіалайнери і літаки-розвідники. Щоправда, для 701 випадку вони так і не знайшли логічного пояснення.
Щонеділі о 17.20 на телеканалі «Інтер»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8345 / 1.55MB / SQL:{query_count}