Український анімаційний проєкт представлять у Швеції

Другий сезон пригодницького серіалу «Мишко та Місячна Дзвінка» презентують на спеціалізованому форумі M:Brane Forum 2021

Український анімаційний проєкт «Мишко та Місячна Дзвінка» представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021, що триватиме з 16 до 18 березня в Мальме (Швеція). Ця кінострічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
«Мишко та Місячна Дзвінка» – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. До M:brane Forum 2021 відібрано проєкт другого сезону серіалу «Коли сходить Місяць»: продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку, створених за підтримки Держкіно в 2014 і 2016 роках.
Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої («Капітошка», «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», «23 образи Петрика П’яточкина»). Разом із нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська, художник Анастасія Темборська і анімаційна studio KAPI.
«Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підході до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрінемося з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах та стрімінгових платформах», – вважає генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс.
M:brane Forum (колишній The Financing Forum for Kids Content) надає можливість представникам і представницям анімаційної галузі обмінюватися ідеями, досвідом та розвивати нові проєкти для дітей. Зокрема, йдеться про надання можливості знайти фінансування, потенційних співпродюсерів/співпродюсерок, дистриб’юторів/дистриб’юторок, агентів/агенток з продажу, компаній-бродкастерів.
Нагадаємо, раніше проєкт серіалу також був відібраний до участі організаторами найважливіших європейських ринків Cartoon Forum 2020 в Тулузі (Франція) та Kids Kino Industry 2020 у Варшаві (Польща).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7943 / 1.54MB / SQL:{query_count}