«Король бароко» зазвучить у філармонії

25 лютого гостей чекають на концерт «Венеційський чарівник – Антоніо Лючіо Вівальді»

Його твори у всіх на слуху, багато з них часто можна почути в улюблених фільмах. А 25 лютого о 19.00 музика «короля бароко» Антоніо Лючіо Вівальді звучатиме у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика.
Він – музичний реформатор свого часу. Його музика наповнена точними і зрозумілими образами – Вівальді, без перебільшення, писав картини, лиш користувався не пензлями і фарбами, а нотами, мелодіями та співзвуччями. Улюбленець публіки не лише в рідній Венеції, а й далеко за її межами. «Рудий священик», як його називали сучасники, залишив по собі колосальний спадок – понад 800 композицій – концертів, опер, сонат, – які відкривають і до сьогодні!
Концерт «Венеційський чарівник – Антоніо Лючіо Вівальді» зачарує вас барвистими образами та яскравими контрастами. Нас гостей очікує камерна, витончена скрипка, ніжний й співучий гобой та величний орган, неперевершене звучання яких, створить неповторну атмосферу вже майже весняного вечора.
На сцені Концертного залу Людкевича під орудою Сергія Бурка виступлять улюблені «Віртуози Львова» та знані солісти: Андрій Карпяк (флейта), Степан Сивохіп та Максим Лень (гобой), Олена Мацелюх (орган) та скрипалі – Володимир Дуда, Андрій Кушнір, Жанна Бервецька, Анна Бура, Олег Настюк, Лілія Цура.
Детальна інформація про подію та квитки доступні за посиланням.
Фото – Анастасія Іванова, Марія Сидорак

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8070 / 1.54MB / SQL:{query_count}