Tabakov заспівав про «Щасливе Різдво»

Співак представив святкову пісенну прем'єру

«Щасливе Різдво, коли разом родина, / Щасливе Різдво – і сміється дитина, / Чекаєм годин народження дива, / Щасливе Різдво!», - від таких слів у пісні мимоволі поринаєш у настрій свята. Напередодні Нового року та Різдва співак Tabakov презентує нову авторську колядку «Щасливе Різдво».
У репертуарі співака, композитора, переможця популярних телепроектів «Голос країни-2» та «Шанс» Павла Табакова (сценічне ім’я - Tabakov) – два десятки колядок та новорічно-різдвяних пісень. Це як традиційні коляди, аранжовані та виконані на сучасний лад, так і сучасні, авторські святкові композиції, деякі з яких уже встигли завоювати велику аудиторію: «Мирне Різдво», «З Новим роком!», «Коляда-колядка», «Різдво для двох», «Колискова»...
“Нова колядка «Щасливе Різдво» написана з великим натхненням, - розповідає Tabakov. – Вона про цінності, які близькі і дорогі кожному – про щасливу родину, про гармонію у сім'ї, про любов і здоров'я, про радість від спільного свята. А це все те, що за останній, такий непростий 2020-ий рік, кожен із нас почав цінувати ще більше. Сподіваюся, наша прем'єра додасть усім святкового настрою! Веселих Свят!».
Сучасна коляда «Щасливе Різдво» (слова: Лідія Лазурко, музика: Павло Табаков, аранжування: Роман Луговий) є частиною мюзиклу для всієї родини «Фабрика Санти», який створив Павло Табаков. Також ця різдвяна пісня увійшла до нового проекту «Кришталеві візерунки» від ресурсу MVUA, який в одній святковій збірці об’єднав близько двох десятків новостворених україномовних новорічно-різдвяних композицій. У студійному записі «Щасливого Різдва» взяли участь юні артисти Творчої школи Павла Табакова. Автор ілюстрації обкладинки - Ростислав Попський (книга «Нова радість стала», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2020 р.).
Послухати святкову прем’єру від Tabakov «Щасливе Різдво» можна тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7507 / 1.54MB / SQL:{query_count}