Пам’ятати попри все

Музей «Територія терору» запрошує на відкриття виставки про людей, які постраждали від націонал-соціалізму

У вівторок, 15 грудня, о 18.00 в Бараці #2 Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору» (просп. Чорновола 45, г) відбудеться відкриття виставки «Була висока трава». Вона присвячена людям, які постраждали від націонал-соціалізму. Виставка створена за підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ).
На плакатах представлені фотографії та історії 28 людей, котрі перебували в концтаборах, гетто, на примусовій роботі в гітлерівській Німеччині або на окупованій вермахтом території, котрі постраждали від геноциду ромів.
Ці трагічні історії належать людям, які й досі живуть серед нас, але про життя яких ми знаємо дуже мало. Більшість із них упродовж життя мусили мовчати про своє минуле – в Радянському Союзі їх вважали зрадниками. Вони не змогли отримати омріяну освіту і роботу. Більшість із них постраждали не лише від нацизму, але й від сталінізму.
Виставка намагається навести фокус на цих людей, наших сучасників, збагатити наше життя їхнім життєвим історичним досвідом, поставити питання: як вони живуть, що думають про минуле і про теперішнє та чим їхній досвід важливий для нас сьогодні?
На відкритті ви зможете більше дізнатися про цей проєкт від авторки виставки, PR-консультантки німецького фонду EVZ Лесі Харченко, наукової редакторки виставки кандидатки історичних наук Тетяни Пастушенко, директорки музею «Територія терору» Ольги Гончар і координаторки усноісторичного проєкту #непочуті Христини Рутар.
Експозицію можна буде оглянути в середу і четвер з 10.00 до 18.00 та з п’ятниці по неділю з 11.00 до 19.00. Організатори та дирекція музею просять не забувати про маски і засоби особистого захисту, а також дотримуватись дистанції!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9357 / 1.54MB / SQL:{query_count}