Містика і любов до божевілля

Оксана Муха презентувала кліп на пісню «Не забувай мене». Про що ця робота, розповідає «Львівська Пошта»

Переможниця телепроєкту «Голос країни» Оксана Муха представляє новий сингл «Не забувай мене». Цією піснею та кліпом співачка розпочинає новий етап у своїй творчості, сповнений експериментів зі стилями, звучанням та навіть несподіваних образів. У перші дні зими-2020 шукайте всеукраїнську прем’єру пісні «Не забувай мене» на радіостанціях і телеканалах нашої країни!
Магія, містика, загадка, марево: у відеопрем’єрі «Не забувай мене» Оксана Муха постає перед глядачами в ролі недосяжної омріяної музи, яку шукає художник. Роль митця в кліпі зіграв знаний український живописець Ніко, який творить в унікальній техніці спецфарбами на шкірі. За сюжетом відео художник ледь не божеволіє в пошуках образу жінки, яка мимоволі явилася йому. Головна інтрига – чи вдасться творцеві домалювати портрет таємничої незнайомки?
«Відчуття, що ти здатна когось надихнути настільки, що людина готова гори звернути, пів світу пройти, подолати всілякі труднощі і врешті стати кращою, – неймовірне, – розповідає Оксана Муха. – Як творча людина, я добре знаю, що таке натхнення. Як і те, що з тобою відбувається, коли його немає… Кліп «Не забувай мене» – це історія про мрію, яка здійснюється. Про те велике почуття, яке вказує шлях, яке веде».
Режисером та оператором відео є відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Зйомки кліпу відбувалися в осінніх Карпатах – біля загадкових скель Красний Камінь, що у селищі Верхнє Синьовидне на Львівщині, а також на химерній споруді – недобудованій ще за радянських часів ГЕС на річці Стрий. На дві доби знімальна група перемістилася в унікальні гірські локації. Самі ж зйомки видалися напрочуд екстремальними.
У відео «Не забувай мене» Оксана Муха змінила вісім несподіваних яскравих образів, більшість із яких з нової колекції одягу бренда B.O.LDYREVA. Сама ж дизайнерка та стилістка Олена Болдирєва долучилася до проєкту і як авторка візуальної концепції кліпу. Тож цю роботу можна по праву охарактеризувати, як таємничу, магічну та стильну колаборацію різних видів мистецтва – музики, живопису, моди й кінематографу.
Музику для пісні «Не забувай мене» написав Сергій Соловій, автором слів до неї став Микола Бровченко, а саундпродюсером Віталій Кухарський.
Переглянути кліп «Не забувай мене» можна просто зараз за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8560 / 1.54MB / SQL:{query_count}