Божики підкорюють дітей і зірок

Подружжя музикантів цього тижня здивувало слухачів, серед яких Святослав Вакарчук, аж трьома новими роботами

Олександр та Юлія Божики не втомлюються дивувати своїх фанів яскравими проєктами. Одним із таких стало нове відео, в якому музиканти виконали знамениту пісню Ігоря Поклада «Чарівна скрипка». Олександр зробив своє аранжування цієї пісні для скрипки і фортепіано. А п’ятирічна Кіра Касинець із Ужгорода спеціально для цієї роботи прочитала вірш «А жінка буває на осінь так схожа...».
Під час створення відео творча група зазначила, що дівчинка працює як доросла, має наполегливість та працездатність не за віком – саме ці слова стали одним із найдорожчих компліментів для Кіри.
«Результат вийшов неймовірний! Коли ми знайомились зі сценарієм і розкадровкою, то не сподівалися, що відео вийде таке динамічне. Вийшов справжній короткометражний фільм! У відео розповідається історія маленької дівчинки, яка завдяки своїй безпосередності й цікавості потрапляє до нас на репетицію. Вона починає читати вірш, а ми з Олександром підтримуємо її музикою. Це історія й про те, що не потрібно боятися відчинити двері до своєї мрії», – каже Юлія Божик.
Широкому загалові цю роботу допомогли побачити такі фахівці своєї справи, як Наталя Данилко та студія Family Tree і Якушко Наталія Павлівна, яка поставила Кірі інтонацію та правильне дихання.
Також варто зауважити, що за минулий тиждень подружжя Божиків випустило одразу два кавери – із відео на композицію Heathens від Twenty One Pilots (youtu.be/rcPVAFTAAw4) і аудіоверсію на композицію «Знову» від Святослава Вакарчука – свою версію музиканти створили менш ніж за добу і навіть отримали схвальні відгуки від самого автора, який перепостив кавер-версію BozhykDuo на своїй сторінці у фейсбуці зі словами «Зворушливо. Дякую!».
Що й не дивно, адже у музикантів дуже насичений період – їхній челендж «52 кавери на рік» наближається до завершення, і вони майже виконали його.
Відео можна переглянути тут
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8075 / 1.54MB / SQL:{query_count}