Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року

Українка стала переможницею премії, яка присвячена винятково оперному мистецтву

Ім’я засновниці та художньої керівниці фестивалю LvivMozArt Оксани Линів не сходить із заголовків музичних новин ось уже кілька років. Здавалося, лише нещодавно стало відомо, що наступного року на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі вперше диригуватиме жінка – нею стане львів’янка Оксана Линів. Потім «Львівська Пошта» розповідала про грандіозний проєкт «Ковчег Україна: музика», створений за підтримки Українського культурного фонду, ініціаторками якого є зірка світової класичної сцени, диригентка Оксана Линів і культурна менеджерка Ярина Винницька. Відтак ми писали про те, чому покоління майбутнього виконує музику минулого, і про документальний проєкт Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU та Оксани Линів, створений за підтримки Українського культурного фонду.
І ось черговий привід пишатися нею: Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року. Українка стала переможницею премії, присвяченої винятково оперному мистецтву, і отримала нагороду Oper!Awards від провідних німецьких критиків, засновану часописом Oper!Das Magazin.
«Неочікувана для мене нагорода! Нею в 20 різних категоріях відзначають музичні колективи, оперні постановки та найяскравіших театральних митців. Сьогодні ми всі мали бути в Берліні, та через пандемію церемонію нагородження перенесли в онлайн-формат, – пояснює Оксана Линів. – Дуже пишаюся, що отримала цю відзнаку з рук найвідомішого музичного журналіста Німеччини Мануеля Бруґа і засновника нагороди доктора Ульріха Рунке».
Високоповажне журі на чолі з провідним німецьким музичним журналістом Мануелем Бруґом особливо відзначило постановку Оксани Линів опери Бели Бартока «Замок Герцога Синя Борода в Баварській державній опері».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8188 / 1.53MB / SQL:{query_count}