Богдан Козак відзначив ювілей

Народного артиста України нагородили «Орденом князя Ярослава Мудрого» IV ступеня

У п’ятницю, 27 листопада на Великій сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької відбулося урочисте відзначення ювілею народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Богдана Козака. Професор, академік Національної академії мистецтв України, завідувач кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, Лауреат премії Національної спілки театральних діячів України імені Йосипа Гірняка майже 60 років присвятив рідному театру. Уродинник вже відзначений орденами «Знак пошани», «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів. А цього дня представники Львівської обласної державної адміністрації вручили йому ще й «Орден князя Ярослава Мудрого» IV ступеня.
«Велика приємність для мене бути сьогодні гостем на вашому святі. Водночас бути глядачем і свідком вашого таланту, який вже не один десяток років підкорює сцену. Що більше ви використовуєте свій талант, то кращим він стає. Знаю, що ваша обдарованість поєднується зі шляхетним серцем, гострим розумом та великою працелюбністю, – зауважив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. – І дуже цінним є те, що протягом багатьох років ви так щедро ділитеся своїми знаннями та досвідом зі студентами. Знаю, що ваші випускники – це успішні актори театрів Львова, Києва, Івано-Франківська, Дрогобича. Дякуємо вам за ваш талант, за вашу працю і за вагомий внесок у розвиток українського театрознавства. Прийміть щирі вітання з нагоди вашого ювілею. Бажаю вам міцного здоров’я та сил, творчої енергії та наснаги. Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами та плідною працею! На многії і благії літа!».
Окрім вручення відзнаки і вітання ювілярові, під час події також відбулась презентація альбому «Богдан Козак – актор, педагог, науковець», виданого Львівським національним університетом імені Івана Франка і докторкою мистецтвознавства, професоркою Майєю Гарбузюк.
Колектив «Львівської Пошти» долучається до численних вітань і зичить маестро Богданові Козаку творчої наснаги, натхнення і здоров’я!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7730 / 1.54MB / SQL:{query_count}