«Дириґенти. Українською»: Ігор Муравйов

У Львові представлять другий концерт проєкту, який розкриває таємниці співпраці і співжиття дириґента і оркестру

Львівська національна філармонія імені М. Скорика продовжує реалізувати проєкт «Дириґенти. Українською». Другий концерт серії відбудеться 4 грудня о 19.00 у Концертному залі Людкевича.
«Дириґенти. Українською» – проєкт про таємницю співпраці і співжиття дириґента і оркестру. Завдяки ньому молоді та перспективні українські дириґенти мають можливість виступити із одним із найбільших та найдавніших українських оркестрів – Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії.
Кожна подія проєкту розкриває відповіді на популярні запитання серед слухачів: що являє собою професія дириґента, яка його функція та хто в тандемі оркестр-дириґент головніший? За допомогою відео та фотоматеріалів, які можна знайти на офіційних сторінках Львівської національної філармонії (на сайті та у соцмережах), усі охочі можуть познайомитися ближче із солістами, дириґентами, а також композиціями, що звучатимуть у програмі.
Зокрема, перший концерт із серії «Дириґенти. Українською» відбувся у жовтні під батутою одеської дириґентки Маргарити Гринивецької. Солістами виступили львівська скрипалька Марія Ткачик та київський скрипаль Андрій Павлов. Концерт отримав схвальні відгуки. Запис трансляції можна переглянути на YouTube-каналі Львівської національної філармонії.
Другий концерт із цього циклу пройде під батутою молодого львівського дириґента Ігоря Муравйова. До програми події увійшли такі твори, як «Українська сюїта» львівського композитора Миколи Колесси і знаменита «Гаффнерівська» симфонія (№35) Моцарта. Останню композитор створив для сім’ї Гаффнерів як серенаду для супроводу церемоніалу із надання дворянського титулу Зигмунду Гаффнеру, батько якого свого часу був мером Зальцбурга, звідки походив сам Моцарт. Завершиться подія прем’єрним виконанням Третього фортепіанного концерт Петра Чайковського. Сольну партію виконає Андрій Макаревич.
«Цього року світ відзначає ювілеї двох музичних корифеїв – 250 років від народження Людвіга Ван Бетховена, та 180 років від народження Петра Чайковського – пояснює вибір творів для події дириґент Ігор Муравйов. – До того ж фортепіанний концерт Чайковського повноцінно, тобто всі три його частини, виконуватимуть в Україні вперше».
Квитки на подію можна придбати у касі філармонії вже зараз.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7983 / 1.54MB / SQL:{query_count}