INSO-LVIV зіграє концерт без диригента

3 грудня до 250-річчя Бетховена оркестр здивує незвичною подією. У чому її унікальність розповідає «Львівська Пошта»

Оркестр INSO-LVIV не може не дивувати. От і цього разу музиканти підготували концерт до 250-річчя Бетховена… без диригента!
З нагоди великого Бетховенського ювілею репертуарне наповнення кожного театру та концертного залу світу рясніє творами композитора. Та через карантинну перерву для культурної індустрії, небагатьом вдалося втілити грандіозні плани: найбільші фестивалі та локальні проєкти були закритими або переходили в digital-формати.
Але музика віденського класика в найбільш мовчазний рік продовжує звучати. Саме тому оркестр INSO-LVIV присвячує цілий концерт творчості великого композитора. 3 грудня о 19.00 на сцені Львівської національної філармонії ім. М. Скорика презентуватиме проєкт BEETHOVEN 250.
У виконанні оркестру INSO-LVIV та солістів – скрипаля Валерія Соколова, піаніста Романа Лопатинського та віолончеліста Олексія Шадріна ви почуєте одні з найвідоміших та найскладніших творів Людвіґа ван Бетховена – Потрійний концерт op.56 та концерт для скрипки з оркестром D-dur ,op.61. Концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано, відомий також як Потрійний концерт, був написаний Бетховеном в 1803 році, а в 1804-ому опублікований видавництвом Breitkopf & Hartel. Вибір соло інструментів робить його фактично концертом для фортепіанного тріо, і це єдиний концерт Бетховена для більш як одного соло інструменту.
Єдиний у Бетховена і концерт для скрипки з оркестром (1806, op. 61) належить до найскладніших творів скрипкового репертуару. Справа не стільки в технічних труднощах, які не мають самодостатньої цінності, скільки в глибині змісту, що вимагає високої виконавської зрілості.
Бетховен присвятив Скрипковий концерт своєму другу дитинства Стефану фон Бройнінг. Офіційна критика не відразу гідно оцінила новий шедевр Бетховена. Однак чудова музика швидко завойовувала популярність у слухачів і виконавців, і незабаром Скрипковий концерт Бетховена – один з найпрекрасніших творів цього жанру – став справжньою перлиною скрипкового репертуару світу.
Через карантинні обмеження в продажі є лише 50 квитків. Їх за ціною від 200 до 400 гривень можна придбати в касі філармонії щодня з 15.00 до 18.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8395 / 1.54MB / SQL:{query_count}