В гості до Денисенка

Львівська національна філармонія ім. М. Скорика запрошує на події 20 листопада

Поетика ночі у творчості грузинського композитора Гії Канчелі та метафоричні образи картин Валерія Денисенка доступна для вас 20 листопада у Львівській національній філармонії імені М. Скорика.
О 17.30 у фоє Концертного залу Людкевича на гостей очікує відкриття виставки художніх робіт львівського митця Валерія Денисенка. Метафоричні образи цього художника, поета, письменника ніколи не переживаються як проста реальність, вони є його мовчазною чуттєвою присутністю-розмовою. Тому картини митця – це своєрідні хеппенінги, тобто співпадіння баченого з уявним, це світ у голові митця і світ, що запрошує глядача до гри мистецтва і реальності, запрошує подумати: «Я дихаю! Я живу! Я радію!». Виставка триватиме до 5 січня.

А того ж 20 листопада, о 19.00 у Концертному залі Людкевича відбудеться подія «Нічні молитви». Струнний квартет у складі – Микола Гав’юк (скрипка), Петро Тітяєв (скрипка), Вадим Педорич (альт), Денис Литвиненко (віолончель), – виконає твори відомого галицького композитора Василя Барвінського, австрійського романтика Франца Шуберта та одного з найвідоміших грузинських композиторів Гії Канчелі – автора музики до понад 40 кінофільмів (серед яких, всім відомі радянські – «Кін-дза-дза» і «Міміно») та десятків хорових, оркестрових творів та невеликих мініатюр.
Саме композиція Гії Канчелі «Нічні молитви» і дала назву події. Для візуалізації події використана чудова робота українського художника Архипа Куїнджі «Дар'яльська ущелина. Місячна ніч» (1890-1895).
Події відбудуться із дотриманням карантинних обмежень! Квитки можна придбати у касі філармонії.
Також відбудеться трансляція події «Нічні молитви». Її можна буде переглянути за посиланням. Ознайомитися із іншими подіями Львівської національної філармонії імені М. Скорика можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7939 / 1.54MB / SQL:{query_count}