“Під Зорею Пінзеля” розкажуть про Годовицю

У Пороховій вежі відкрили експозицію, присвячену проєкту про Пінзеля

Вчора у Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4) відбулося відкриття виставки “Під Зорею Пінзеля. Годовиця”, яка є дайджестом подій за чотири роки існування цього культурно-мистецького проєкту.
Близько тисячі людей протягом цих років підтримували проект. Ми разом створили десятки подій, які були широко висвітлені у медіа, завдяки великій підтримців журналістів. Тисячі неймовірних фотографій було створено за цей час, щоб привернути увагу до цього унікального храму.
У цьому проєкті ми хочемо поділитись з вами, як багато ми досягли, і це нам дасть силу рухатись далі.
Завдяки об‘єднанню і підтримці журналістів, митців, скульпторів, музикантів, артистів, фотографів і всіх небайдужих друзів, які підтримували проєкт, на створення проєктно-кошторисної документації було виділено 250 000 грн. Промоція дозволила ознайомити львів’ян і гостей міста з цією безцінною перлиною України, а також внести костел Всіх Святих у с. Годовиця в туристичні маршрути Львівської області та у план програми “Великого будівництва 2021-2023”. І ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб ця унікальна перлина була врятована.
Попереду нас чекає ще багато звершень, а сьогодні ми хочемо вам запрезентувати нові скульптури Василя Бабія, створені для Годовиці, фотовиставку і фільм.
Ця фотовиставка створена у рамках святкування 180-річчя фотографії на Львівщині за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 1.53MB / SQL:{query_count}