SOWA запрошує на «Лате»

Співачка презентує пісню для активних, креативних людей, які живуть в задоволення

 Після успішного релізу пісні «Не Дилема» і шаленої ротації на музичних каналах, співачка SOWA готова представити нову композицію «Лате». Яскраві та сміливі слова пісні і танцювальні мотиви – це історія співачки SOWA. У свої творчості вона дотримується стилю, близького американським тінейджерам. Пісня «Лате» саме для таких активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють лате.
Вона хоче розбавити сірі будні яскравими образами і моментами та сучасним стилем. Виконавиця не оспівує у своїх піснях чогось складного, просто прагне донести своєму слухачу нотку легкості та позитиву з глибоким текстом і посилом.
«У моїй творчості завжди присутні певні знаки, вони супроводжують мене у житті та допомагають йти правильним шляхом. Зовсім нещодавно, коли я вже будувала плани на нову пісню, трапилася одна історія. В мене був насичений день і коли я приїхала додому то першою моєю фразою було «хочу лате» і якраз в цей момент мені на пошту приходить декілька запропонованих від автора варіантів пісень, серед яких була «Лате» і я одразу сприйняла це як знак, – розповідає співачка SOWA. – Вперше прослухавши цю пісню я одразу в неї закохалась. Вона така легка та спокуслива. Моє бажання здійснилось – «Латте» я отримала! Для мене це пісня, у якій я відкрито розповідаю про свої почуття. До кого саме? Поки сама не знаю. Але зараз я наповнена такими почуттями! Відчуваю, що зовсім скоро мені буде кому присвячувати такі пісні».
Команда співачки SOWA вже готується до роботи над відео кліпом, в якому артистка постане перед глядачем у несподіваному образі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8313 / 1.53MB / SQL:{query_count}