«Піккардійська Терція» концертом у Львові відсвяткує своє 28-річчя

Сольний концерт вокальної формації відбудеться у новій львівській локації – Ennio Event Square, що на вулиці Джерельна, 22

У неділю, 18 жовтня, вокальна формація «Піккардійська Терція» відсвяткує у рідному Львові свій 28-ий день народження. І зробить це на сцені – святковий сольний концерт «піккардійців» відбудеться у новій львівській локації – Ennio Event Square (вул. Джерельна, 22).
Свій день народження «Терція» традиційно відзначає 24 вересня – у день, коли далекого 1992-го року відбувся перший публічний виступ колективу. Відтак цьогоріч вокальна формація перегорнула 28-му сторінку свого творчого життєпису. З нагоди уродин «піккардійці» вирішили зібрати у Львові друзів та прихильників – і 18 жовтня порадувати їх сольним концертом.
«Давно ми уже не бачилися із львів’янами на живих концертах, тому з нагоди власних уродин заспіваємо як свої найкращі пісні, так і ті твори, які рідко виконуємо на сольних виступах, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Обов’язково прозвучать «Сядеш у поїзд», «Пустельник», «Берег ріки», «Старенький трамвай»… Одне слово, заспіваємо все те, що люди люблять і чого від нас чекають, за чим уже встигли за час карантину скучити. Нарешті, разом поспіваємо, обміняємося гарним настроєм і вітаннями-побажаннями!».
На час карантину, який триває уже понад півроку, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати або перенести заплановані концерти у містах України та закордонні гастролі. Але ця вимушена концертна перерва спонукала акапельний колектив до цікавих експериментів. Так у червні артисти стали першими, хто у Львові наважився на сольний автоконцерт на даху. І «Терція» не просто зібрала аншлаг слухачів в автомобілях, а й дала початок успішному продовженню цього нового розважального формату.
Також у червні формація дала великий онлайн-концерт, зібравши в мережі понад 100 тисяч переглядів. Цей виступ колективу транслювали одночасно в Україні, США, Канаді та ОАЕ. А у серпні «піккардійці» стали відкриттям нового концертного формату у Києві під назвою «Дистанція», який відбувався на «Арт-Заводі Платформа».
Порадував за час карантину своїх шанувальників чоловічий секстет і пісенною новинкою – піснею «Розпрощався стрілець», що стане офіційним саунд-треком до нового українського фільму «Інший Франко», прем’єра якого запланована на серпень 2021 року.
Квитки на концерт «Піккардійської Терції» 18 жовтня в Ennio Event Square у Львові – тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8338 / 1.54MB / SQL:{query_count}