Tabakov кличе на автоконцерт

28 серпня співак виступить в Автокінотеатрі на даху

У п’ятницю, 28 серпня, о 20.00 в «Автокінотеатрі на даху» (третій рівень паркінгу на ТВК «Південний») відбудеться автомобільний концерт Павла Табакова.
Невиправний романтик, улюбленець жінок, володар титулу «Голос країни» Tabakov час карантину проводить творчо і продуктивно. Ще на початку пандемії, в березні, співак презентував свій новий сингл «Все для нас». Згодом представив кілька кліпів юних артистів Творчої школи Павла Табакова, яка уже понад два роки успішно працює у Львові. Та справжньою «карантинною» родзинкою від Табакова стало популярне в мережі відео «Карантин у Львові», в якому знялися півтора десятка найвідоміших львівських бізнесменів.
Як і іншим українським артистам, Павлові довелося скасувати концерти, заплановані на весну-2020. Концертне життя артиста перейшло в онлайн: сольні виступи в мережі, участь у «солянках» та благодійних проєктах. І ось Tabakov готовий заспівати наживо у рідному Львові та запрошує всіх тих, що скучили за якісною українською музикою, на свій автоконцерт 28 серпня.
«Нові реалії – нові концертні формати, – каже Табаков. – Для мене автомобільні концерти – це насамперед драйв. Тому програму на цей вечір побудую так, щоби кожен, хто приїде в «Автокінотеатр на даху», отримав максимум енергії та позитиву, щоби драйвонув на славу! Обов’язково прозвучать нові пісні «Ти танцюєш одна», «Моя на все життя», «Все для нас»… Але й без моїх музичних візиток, звісно, не обійдеться: самому цікаво, як слухачі у автівках сприймуть ліричні «Тільки ти моя» або «Любов жива».
Готує Tabakov на автоконцерт і кілька музичних сюрпризів, зокрема за участі юних артистів Творчої школи Павла Табакова. До речі, до Дня Незалежності України відбудеться прем’єра пісні та кліпу «Україно моя» на слова Василя Симоненка, до якої Tabakov і діти відзняли напрочуд патріотичне відео.
Квитки на автомобільний концерт виконавця можна придбати за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7647 / 1.53MB / SQL:{query_count}