Відсвяткуйте День Незалежності з Оксаною Мухою!

Співачка готує нову концертну програму «Два кольори», яку представить у рідному Львові, а саме в Митрополичих cадах

Уже 24 серпня о 20.00 співачка Оксана Муха виступить у Львові зі святковим концертом. Виступ володарки титулу «Голос країни» відбудеться просто неба в унікальному для України місці – Митрополичих садах на Святоюрській горі (пл. Святого Юра, 5).
У нових карантинних реаліях, в яких на проведення масових подій діють обмеження, організатори концертів почали шукати нові, безпечні для здоров’я формати зустрічей артиста зі слухачем. У липні Оксана Муха дала у Львові аншлаговий автомобільний концерт на даху, а тепер анонсує святковий літній вечір у Митрополичих садах «Два кольори».
«Яке ж це щастя, що організатори таки знаходять можливості для того, щоб українська пісня звучала і була почутою, – каже Оксана Муха. – Для мене пам’ятний і дорогий кожен концерт. А виступ у сам День Незалежності нашої країни – це дуже трепетне відчуття, піднесене, святкове. Нарешті заспіваємо разом тих пісень, які творять нас, українців».
На концерті звучатимуть найкращі українські пісні: «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі гори», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер»… До слова, з нагоди Дня Незалежності співачка готує прем’єру свого дебютного кліпу на народну пісню «Шуміла ліщина».
Тож обирайте найкращі місця для себе та дорогих вам людей тут
До зустрічі на концерті!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8294 / 1.53MB / SQL:{query_count}