Шептицького і Войтилу поєднає музика

Із 15 серпня в нашому місті розпочнеться VII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який триватиме 15 – 30 серпня.
Цього року в його межах вісім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури нашого міста. Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія.
Основною концепцією цьогорічного, вже сьомого за ліком Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» у межах партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові» є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.
Беручи до уваги нові умови та обмеження, частину подій транслюватимуть онлайн. Саме в такий спосіб цього року відбудеться культурний обмін між фестивалями «Музика в старому Львові» та «Музика в старому Кракові»: гості польського фестивалю матимуть нагоду переглядати події, що відбуватимуться у Львові, також на офіційному YouTube-каналі Львівської національної філармонії запланована трансляція краківської події.
У 2020 році львівський фестиваль об’єднає кілька наскрізних тем. Перша з них буде пов’язана з річницями двох вагомих постатей світової історії – 100-річчям із дня народження Кароля Войтили, більш відомого як Папа Римський Іван Павло ІІ, та 155-річчям із дня народження Митрополита Андрея Шептицького.
Львівські музиканти вшанують пам’ять цих постатей святковими концертами. Зокрема, на площі біля собору Святого Юра, де встановлений пам’ятник Шептицькому, 15 серпня відбудеться відкриття фестивалю. Наступного дня, 16 серпня, музиканти академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» виступлять у церквах сіл, із якими пов’язані сторінки життя Івана Павла ІІ та Андрея Шептицького, – у Віжомлі та Прилбичах Яворівського району Львівської області.
Ще однією наскрізною лінією фестивалю стануть події у знакових історичних локаціях міста та місцях, звідки проглядаються неповторні та унікальні архітектурні споруди Львова. Зокрема, 23 серпня за участі «Віртуозів Львова», які виступлять під орудою Сергія Бурка, на оглядовому майданчику готелю Rius відбудеться концерт під назвою «Панорама старого міста». Наступного дня, у 29-ту річницю Незалежності України, святкову програму на подвір’ї палацу Потоцьких представить квінтет духових інструментів Lemberger Gold Brass.
Дві останні події фестивалю «Музика в старому Львові» теж будуть пов’язані зі знаковими для нашого міста локаціями. 29 серпня сольну програму у Львівському музеї історії релігії представить Михайло Гончаров. Фінальним акордом фестивалю стане подія «Шляхетне бароко», яка відбудеться у Львівській національній філармонії.
Квитки можна придбати в касі філармонії (з 15.00 до 18.00) та перед подіями. Докладнішу інформацію про програму подій можна отримати за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8476 / 1.55MB / SQL:{query_count}