ХІ Meridian Czernowitz готується до старту

Міжнародний поетичний фестиваль таки відбудеться офлайн, уже навіть оголосив цьогорічних учасників

Із 4 по 6 вересня у Чернівцях триватиме ХІ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. У програмі заходу поетичні читання, дискусії та презентації нових книжок, які побачать світ у видавництві «Меридіану» спеціально до фестивалю. Серед них поетичні збірки Naked One Юрія Іздрика та «За такі гріхи Бог ще подякує» Тані Малярчук, а також прозові – «малий український роман» Андрія Любки і «Порт Житана» Олеся Ільченка.
Фокусна тема цьогорічного фестивалю – «Слідами Целана». «Через пандемію та карантин ми змінили концепцію фестивалю з проведення подій у місцях, пов’язаних із життям і творчістю Пауля Целана, на безпечний для нашої аудиторії формат. Тож тепер проведемо заходи в Літньому театрі у Парку імені Тараса Шевченка та в Центральному палаці культури (ІІІ поверх), щоби розсадити публіку на безпечній відстані і, звичайно, під час подій дотримуватимемось усіх вимог до проведення заходів в умовах карантину, –пояснює директорка фестивалю Євгенія Лопата. – А для гостей фестивалю організуємо серію екскурсій целанівськими Чернівцями».
Учасниками цьогорічного Meridian Czernowitz стануть близько 20 митців із п’яти країн. До Чернівців, зокрема, приїдуть: Маттіас Бут, Нора Боссонг, Ульріке Альмут Зандіг (Німеччина); Ріхард Валл (Австрія); Інгрід Фіхтнер, Рольф Германн (Швейцарія); Тал Нітзан (Ізраїль). Із українських авторів на фестивалі виступлять: Юрій Андрухович, Таня Малярчук, Сергій Жадан, Софія Андрухович, Андрій Любка, Юрій Іздрик, Петро Рихло, Марк Бєлорусець, Олександр Бойченко, Броніслав Тутельман.
Вхід на всі події вільний! Заходи супроводжуватимуть перекладом німецькою та українською мовами.
Фестиваль відбувається в межах проєкту «Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці – Париж – Вічність» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в межах програми «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства та в Росії» у кооперації зі спілкою Freie Ukraine Braunschweig e.V. Треба сказати, що це останній етап проєкту, дві попередні частини якого відбулися у 2018 – 2019 роках. #CivilSocietyCooperation
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8870 / 1.54MB / SQL:{query_count}