Пориньте в музичний вир із фестивалем літньої пори!

У Львівській національній філармонії розпочинається новий концертний сезон

Стартує він 6 серпня фестивалем літньої пори Pizzicato e Cantabile, який цього року відбудеться уже вп’яте. Події проводитимуть у Концертному залі Людкевича за участі слухачів та з урахуванням усіх карантинних обмежень.
Засновницею та директоркою фестивалю Pizzicato e Cantabile незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх. На гостей чекають 15 цікавих подій, які триватимуть із 6 по 16 серпня.
Фестиваль об’єднає кращих українських музикантів, географія виступів яких охоплює десятки країн світу! В їхньому виконанні звучатимуть всесвітньо відомі шедеври Вівальді, Баха та його синів, Моцарта, Ліста, Дебюссі, Шуберта і багатьох інших композиторів. Їхні твори звучатимуть в оригінальних аранжуваннях та інтерпретаціях.
Вагому сторінку фестивалю складають вокальні вечори. 7 серпня у рамках заходу «Ти моя найкраща пісня» звучатимуть композиції галицьких митців – Січинського та Людкевича. Наступного вечора в програмі концерту Liederabend вам запропонують вокальні мініатюри Вольфа, Шоссона, Дебюссі, Шуберта і Штрауса. 9 і 19 серпня під час акцій «Любовний напій» та «Краса мелодії» на розсуд глядачів представлять номери та сцени із всесвітньо відомих ораторій та опер Моцарта, Доніцетті, Скарлатті та багатьох інших композиторів.
Також не менш цікавими будуть вечори органної та клавесинної музики, де прозвучать шедеври, створені відомими композиторами для цих інструментів із багатолітньою історією від Royal Duet: концерт-відкриття (6 серпня), «Йоганн-Себастьян Бах – 335» (7 серпня), «Симфонія Світла» (9 серпня), «Танці з клавесином» (13 серпня), «Вівальді: чотири пори року» (13 серпня), «Барокові фрески» (14 серпня).
Для поціновувачів камерної музики звучатимуть шедеври квартетного жанру під час концертів «Моцарт і Брамс» (14 серпня) та INSO-Quartet (15 серпня), а також фортепіанної музики – Espressione (15 серпня) і ансамблевих композицій Дебюссі та Равеля – Impression (8 серпня).
Завершиться фестиваль 16 серпня святковою подією «Галантні львівські віртуози» за участі академічного симфонічного оркестру філармонії.
Після значної перерви слухачі матимуть нагоду відвідати всі події фестивалю! Концерти відбуватимуться в оновленому Концертному залі Людкевича. Абонементи не дійсні!
На офіційних сторінках Львівської національної філармонії у фейсбуці та на ютубі можна переглянути відеопрезентацію фестивалю. Вона доступна за посиланням.
Докладніше з програмою фестивалю можна ознайомитись на офіційному сайті Львівської національної філармонії у розділі «Афіша».
Квитки можна придбати на philharmonia.lviv.ua/events/.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8051 / 1.54MB / SQL:{query_count}