Культура на карантині

BookForum став партнером Festiaval of Hope!

Львівський BookForum став партнером всесвітньої онлайн-ініціативи Festiaval of Hope і готуватиме окрему кураторську програму українських поетів та поетес. Festiaval of Hope започаткувала поетична платформа Versopolis та Versopolis Review. Його мета – створення унікальних можливостей для перекладу і промоції поезії.
Фестиваль стане відкритим святом літературної творчості, у багатьох формах: продемонструє найбільш інноваційні підходи до того, як фестивалі та культурні інституції по всьому світу бачать наше спільне майбутнє. Як кожна з ініціатив, яка поширює літературу, бореться проти політичних, соціальних, екологічних та економічних криз, не залежно від країн, де вона функціонує.
Festiaval of Hope відбуватиметься онлайн, всі матеріали будуть зібрані й доступні на сайті Versopolis Review. Головна кураторська програма відбуватиметься щодня з 24 по 30 квітня на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах.
Versopolis – це престижна всеєвропейська поетична платформа, яка популяризує молоду поезію та об’єднує 15 фестивалів з 13 країн Європи: Словенії, Словаччини, Македонії, Хорватії, Великої Британії, Бельгії, Італії, Іспанії, Польщі, Франції, Німеччини, Австрії, Швеції, Литви та України.
BookForum став членом цієї платформи у 2017 році. Це важливий крок для культурної дипломатії та величезний крок для молодих авторів, адже їхня творчість буде видана різними європейськими мовами за кордоном.

ВСЛ оголошує передплату нової серії перекладів Террі Пратчетта

Видавництво Старого Лева оголосило про початок передплати нових книг майстра фентезі, творця «Дискосвіту» Террі Пратчетта. Цього року Старий Лев готує до виходу українською аж шість нових книг, а перша з них – «Поштова лихоманка» – побачить світ вже наприкінці травня.
З 21 квітня до 21 травня включно поціновувачі творчості Террі Пратчетта можуть передплатити комплект книжок і отримати видання одразу після приїзду з друкарні та ще й за фіксованою ціною (адже згодом вартість кожної окремої книги із серії може стати вищою). Доставку книг до відділення «Нової пошти» також оплатить видавництво. До передплатного комплекту входять книжки «Поштова лихоманка» поза циклами (перекладає Олександр Михельсон), «Ерік» із циклу «Ринсвінд»(перекладає Анастасія Коник), «Крадій часу» із циклу «Смерть» (перекладає Віктор Морозов), «Глиняні ноги» із циклу «Варта» (перекладає Олександр Михельсон), «Пані та панове» із циклу «Відьми» (перекладає Олександр Михельсон), «Маленький вільний народ» із циклу «Тіффані» (перекладає Марта Госовська). Назви книг не є остаточними і можуть бути змінені. Черговість та час виходу книг залежатимуть від тривалості редакційно-видавничої підготовки. За художнє оформлення усієї серії взялись Романа Романишин і Андрій Лесів.
Щоби скористатися акцією, вам потрібно перейти на сторінку комплекту і замовити його. Завершити замовлення, здійснивши оплату. Вартість комплекту – 1080 грн., тобто по 180 грн. за книжку. Просимо звернути увагу, що акційна пропозиція діє лише за умови передплати. Очікувати на вихід новинок. Щойно кожна з книжок комплекту приїде з друкарні, менеджер видавництва зателефонує вам для уточнення деталей відправки та якомога швидше надішле книжку. Зверніть увагу, що доставка здійснюється лише до обраного вами відділення «Нової пошти» в межах України, а вартість доставки оплачує видавництво.

Віктор Винник і «МЕРІ» створили карантинні «Мерідіани»

Карантин триває, але хіба труднощі колись зупиняли справжніх музикантів? Слідом за світовими хітмейкерами їх українські колеги також почали записувати і викладати свої онлайн-виступи. Віктор Винник і гурт «МЕРІ» не залишились осторонь і запропонували прихильникам нову версію свого класичного хіта «Мерідіани».
Варто нагадати, що це вже четверта офіційна версія пісні. До цього були видані ремікс та акустична версія французькою мовою. Оскільки виступи в домашніх умовах створюють певні обмеження для виконання, то карантинний варіант «Мерідіанів» також вийшов акустичним і з вкрапленнями мотивів латини.
Віктор Винник зазначив, що це цікавий досвід і, можливо, буде представлено ще деякі нові або давні пісні у такому форматі. А поки для вас «Мерідіани»/quarantine version/ від Віктора Винника і «МЕРІ». Слухати і дивитися можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7979 / 1.56MB / SQL:{query_count}