У «Майїн сад» прийшла весна

Артгалерея «Зелена канапа» запрошує львів’ян і гостей міста оглянути колекцію прикрас львівської мисткині

У вівторок, 10 березня, о 17.00 у «Зеленій канапі» гостей чекають на відкритті незвичної виставки «Майїн сад», на якій будуть представлені унікальні витвори Майї Котельницької.
Ця львівська худож­ниця-ювелірка понад десять років виготовляє авторські прикраси у власній майстерні. За цей час її твори здобули неабияку популярність серед шанувальників небанальних дизайнерських ювелірних виробів в Україні та за її межами. Мисткиня є учасницею багатьох ювелірних виставок та фестивалів. Зокрема, в 2016 році відбулася персональна виставка її прикрас у «Зеленій канапі». Її прикраси охоче використовують стилісти у фотосесіях для глянцевих журналів Pink, Harper’s Bazaar, Vogue, Grazia та багато інших. Про неї пишуть статті як про цікаву авторку, у неї беруть майстер-класи як у успішної засновниці бренда.
В творчості Майя Котельницька надихається природними мотивами, часто стилістикою Сецесії, Баухаузу та попри все завжди залишається собою. «Нерафінована» обробка металу, використання краплин скла, неогранених камінців, плавні лінії та природні форми роблять стилістику ювелірки дуже «рослинною».
Майя Котельницька зрощує свій рукотворний сад сережок, перснів та кулонів з увагою та послідовністю, постійно вдосконалюючи стиль і функціональність. На цій виставці мисткиня покаже свою нову роботу з незвичним для неї матеріалом – гарячими емалями. Техніка емалей походить ще з часів Візантії і є складною через багатошарове нанесення та випал склоподібного порошку.
Емалі дозволяють створювати живописне зображення та глибокий насичений колір на площині, що цінується не менше за дорогоцінне каміння у ювелірній справі. Вироби з емалями дозволяють зробити ювелірні прикраси ще більш художніми.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8701 / 1.53MB / SQL:{query_count}