«Голоси Левів» заспівають вдома на Різдво

Назар Тацишин, лідер гурту LEONVOCI — про традицію різдвяних концертів, участь у «Голосі країни» і те, що виконавці готують для львівських слухачів

Їх голосами захоплюється вся Європа! Але на свята вони завжди повертаються додому! 29 грудня, в неділю о 19.00 у Львівській філармонії зустрічайте зірок шоу "Голос країни" LEONVOCI з програмою «Додому на Різдво!» Найгарніші колядки та різдвяні пісні в унікальному виконанні неперевершених тенорів!
Молодий колектив, що підкорює своїм оперним співом європейські сцени, на Різдво повертається до рідної домівки, щоб запросити усіх вас на свій сольний концерт!
LEONVOCI – український гурт, заснований у 2015 році Назаром Тацишиним. З італійської та іспанської Leon Voci — «Голоси Левів» або «Голоси Львова». В репертуарі колективу – оперний спів під класичну музику в сучасній обробці та українські хіти.
А от чого чекати від гурту на львівському концерті «Львівській Пошті» розповів його лідер Назар Тацишин.
— Чим буде особливий цьогорічний концерт?
— Кожен концерт для нас особливий. Але саме цей - це сукупність усіх позитивних емоцій за рік, які ми хочемо показати своєму рідному львівському глядачеві.
— Якою буде програма?
— Програму концерту буде дуже насичена. Від найгарніших українських колядок, які ми будемо співати разом із людьми, до наших коронних пісень, де покажемо віртуозність та особливість голосів гурту LEONVOCI. Також ми ніколи не забуваємо про наших героїв, які стоять на варті наших кордонів, тому у піснях згадаємо про них.
— Чи будуть на концерті спеціальні гості?
— Ми хочемо, щоб це був сюрприз. Але привідкриємо таємницю. Цей артист став відомий глядачам за допомогою телевізійного шоу.
— Як виникла ідея започаткувати традицію різдвяних концертів?
— Так складаються обставини, що 90% концертів гурту LEONVOCI відбуваються за межами України. Іноді співаємо для діаспори, але здебільшого для людей інших національностей. Тому вирішили започаткувати традицію святкового різдвяного концерту вдома. Бо це свято є найголовнішим для кожної української родини.
Минулого року все пройшло чудово. Окрім наших шанувальників на концерт прийшли люди, які вперше ознайомилися з творчістю нашого колективу. Надзвичайно приємно було чути схвальні і захоплюючі відгуки.
— Що для вас такі різдвяні концерти?
— Я уявляю, що зал Львівської філармонії — це дім у якому хочеш бачити приємних тобі людей. З якими хочеш співати, веселитися та прославляти народження нашого Спасителя. Ось таку атмосферу ми будемо максимально створювати.
— Які традиції є у «ЛеонВочі» на Різдво?
— Наш гурт — це сім’я. Ми дружні і на сцені і поза її межами. До недавнього часу ми практикували проводити концерти на Різдво. Навіть було, що перед концертом робили святу вечерю. Це неабияк нас згуртувало. Але тепер ми Різдво святкуємо вдома. З рідними і близькими. І звісно ходимо колядувати.
— Як сприймаєте концерти у Львові та як вас приймає львівська публіка?
— Незважаючи на чотирирічний концертний досвід гурту LEONVOCI і особисто кожного учасника, для львівської публіки співати, мабуть, найважче. Бо галичани з давніх давен вважаються культурними гурманами і неабияк вибагливі до мистецтва. Тому ми дуже відповідально готуємося до виступів у рідних стінах. Але це приносить нам неабияку радість та задоволення.
— Над чим працювали останнім часом?
— Останні наші творчі моменти пов’язані із гастролями за кордоном та знайомством із багатьма новими людьми. Ми продовжуємо ознайомлювати людей з нашим першим альбомом «ЕТНОПРОСТІР», завершили тур із симфонічним оркестром по Польщі.
— Розкажіть трохи про вашу участь в " Голосі країни". Що вам це дало?
— "Голос Країни" для нас — це можливість показати наше мистецтво та творчість насамперед українцям. Це для нас колосальний досвід та неабиякий виклик. Загалом емоції позитивні. Бо саме тепер ми жнемо плоди з цього телевізійного шоу, адже стало набагато більше запрошень на концерти з українських міст.
— Де відбулися останні ваші гастролі?
— Ми щойно повернулися з казкової Данії. Там ми мали декілька концертів. Познайомилися з прекрасними українцями , які там мешкають, гарно пррвели вільний від концертів час і вже чекаємо коли приїдемо туди наступного разу. Перед Данією була Франція.
— Над чим ще працюєте окрім найближчого концерту у Львові?
— Працюємо над новою програмою нашого колективу. Але найголовніше чекає наших слухачів вже у 2020 році. Авторська пісня. Ми також в очікуванні.
— Що побажаєте львів’янам на Різдво?
— Дорогі наші львів’яни. Нехай із світлом різдвяної зорі у кожній українській душі засяє радість і щастя. Нехай кожна сім’я зможе у повному складі сісти за святковий стіл та у мирі прославляти народження Христа. Запрошуємо всіх і кожного на наш святковий концерт «Вдома на Різдво» 29.12.2019 у Львівську Національну філармонію. Буде весело та драйвово.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7969 / 1.58MB / SQL:{query_count}