Музика заради миру

Cимфонічний оркестр «INSO-Львів» візьме участь в міжнародній конференції про заборону хімічної зброї в Гаазі

Із 25 по 29 листопада в Гаазі проходитиме 24 сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення (КХЗ). У заході візьмуть участь представники держав-учасниць КХЗ, причетних міжнародних інституцій та неурядових організацій.
Програма роботи заходу передбачає розгляд широкого кола питань, пов’язаних з імплементацією рішень щодо знищення хімічної зброї, забезпечення ефективності верифікаційного режиму за КХЗ, розвитком міжнародного співробітництва з метою зміцнення режиму, включаючи заходи з виконання цієї конвенції на національному рівні, а також обговорення випадків застосування хімічної зброї в низці країн та питань пошуку механізмів запобігання застосування її в майбутньому.
На полях конференції Посольство України в Королівстві Нідерланди спільно з технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї організовує для учасників заходу концерт академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії, який відбудеться 26 листопада о 19.30 у King Willem Alexander Theater, World Forum Convention Centre. До програми концерту ввійдуть твори Каміля Сен-Санса, Антоніна Дворжака, Арама Хачатуряна, Джона Вільямса, а також українських композиторів – Миколи Лисенка, Левка Колодуба та Мирослава Скорика.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7880 / 1.53MB / SQL:{query_count}