Містян запрошують на етноляльки

До 6 травня у Палаці мистецтв триває Всеукраїнський фестиваль EthnoЛялька-2018

У львівському Палаці мистецтв триває мистецький проект Ірини Сорокіної EthnoЛялька-2018. Відвідати захід можна до 6 травня. Головними “моделями” експозиції є ляльки, виконані в різних техніках та з різних матеріалів. На виставці також можна ознайомитися із живописними роботами, які представили в рамках проекту EthnoЛялька-2018 художниці Олена Жеребецька та Любов Демцю.
Зі слів Олени Жеребецької, на виставці представлені 25 її живописних робіт. Вони відображають ті етномотиви, які є притаманними для України.
Полотна в техніці батик подала на експозицію в рамках проекту EthnoЛялька-2018 і художниця Любов Демцю. Мисткиня зазначає, що квіти, які є на її картинах, є яскравими символами багатства української землі, її різнобарв'я.
Сама ж засновниця і автор мистецького проекту EthnoЛялька Ірина Сорокіна розповідає, що започатковано такий захід було ще у 2009 році. Відтоді майстри із різних областей України, а також з-за її меж могли представити свої оригінальні роботи, які передають всю повноту і різнобарв'я етносу.
У цьогорічному Всеукраїнському фестивалі EthnoЛялька-2018 беруть участь близько 40 авторів із Дніпропетровщини, Харківщини, Полтавщини, Тернопільщини, Київщини та Львівщини.
Головною місією фестивалю, кажуть його організатори, є створення позитивного настрою для відвідувачів і поціновувачів красивого і дивовижного.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8163 / 1.53MB / SQL:{query_count}