Підтримка успішних людей надихає

У Львові триває табір Молодіжного симфонічного оркестру України

Днями в нашому місті розпочався перший музичний табір. У ньому навчаються сімдесят юних музикантів зі всієї України віком від 12 до 22 років, які ввійшли до складу унікального колективу – Молодіжного симфонічного оркестру України (Youth symphony Orchestra of  Ukraine  YsOU).
Упродовж періоду перебування в таборі музиканти відвідуватимуть майстер-класи п’яти професорів з України та Німеччини – Віктора Рекала (Київ), Марка Комонька (Львів), Устима Жука (Львів), Альбрехта Холдера (Вюрцбург), театральні тренінги, лекції та мотиваційні зустрічі з успішними музикантами і громадськими лідерами, акторами Театру імені Леся Курбаса Наталею Рибкою-Пархоменко, Андрієм Водачевим, піаністом Романом Лопатинським, музикознавицею Любою Морозовою, студентами Української академії лідерства.
Організатори проекту вважають, що цей табір додасть молоді впевненості та мотивації у розвитку своїх здібностей і таланту. “Коли реальні люди, які досягли успіху, підтримують тебе у твоїх кроках – це надихає!” – стверджує директор Молодіжного симфонічного оркестру України, диригент Ірина Вакуліна.
А вже 21 липня оркестр виступатиме у Львові на Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt під батутою засновниці та диригента YsOU Оксани Линів.
“Цей рік для Молодіжного симфонічного оркестру України надзвичайно важливий. Уся європейська музична спільнота нетерпляче чекає на перший виступ молодих музикантів на найбільшому Міжнародному фестивалі молодіжних оркестрів Young Euro Classic. Також нашим концертом відкриватимуть концертний сезон у престижному залі Австрії Musikverein Graz, де Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU виконає програму на символічну тему “Свобода та права людей”, – каже Оксана Линів. – На цей сезон завдання ускладнюється, оскільки ми виступатимемо вже не разом із надзвичайно професійним Федеративним молодіжним оркестром Німеччини, а лише своїм основним українським складом. Тож нам потрібно буде успішно скласти цей вимогливий іспит на самостійність та професіоналізм, до якого ми вже починаємо дуже відповідально готуватися”.

Молодіжний симфонічний оркестр України створили в 2016 році з ініціативи українського диригента Оксани Линів, засновниці фестивалю LvivMozArt, а також партнерських інституцій Німеччини – Бетховенського фестивалю у Бонні, Федеративного молодіжного оркестру Німеччини та медійного ресурсу Deutsche Welle. Перший склад оркестру налічував 35 учасників, які грали на спільних концертних виступах із Федеративним молодіжним оркестром Німеччини у Львові, Києві, Бонні та Берліні. Наприкінці минулого року склад Молодіжного симфонічного оркестру України оновили та збільшили до 70 учасників. На теперішній час це єдиний український молодіжний симфонічний оркестр, сформований на основі конкурсного відбору музикантів із різних регіонів України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7785 / 1.55MB / SQL:{query_count}