Музика єднає людей!

Екс-Dzidzio Julik випустив ремікс на пісню гурту Rock-H “Катерино”

Як ми пам’ятаємо, колишній учасник Dzidzio Julik, йдучи із гурту, казав: “Хочу створювати якісну електронну музику, ремікси на українські та зарубіжні хіти. Я вважаю, що в Україні дефіцит такої музики, тому хочу долучитися до розвитку цього напрямку”. Це було у вересні 2017-ого. І ось не минуло й півроку, як у рамках свого сольного проекту діджей Julik почав втілювати задумане в життя. Цими весняними днями він презентує офіційний ремікс на запальну пісню колоритного закарпатського гурту Rock-H “Катерино”.     
Переслухавши пісні гурту Rock-H, Julik зупинився на хітовому трекові “Катерино”. “Ця пісня сподобалася мені найбільше, вона запам’ятовується, приспів дуже швидко лягає в голову, – розповідає екс-клавішник гурту Dzidzio. – Вирішив не вигадувати велосипед і зробив ремікс на “Катерино” в стилі гаус. Так, щоб цей ремікс можна було грати всюди – і на радіо, і в нічних клубах. Уже навіть випробував його під час своїх сетів в Україні, а минулого вікенду в Італії – слухачам зайшло”.  
Додатковим особистим аргументом зробити ремікс саме на “Катерино” для Julik став той факт, що його дружину звуть Катя. В гурті Rock-H співпрацею задоволені. “Я дуже радий, що пісня “Катерино”, яка вийшла торік, знайшла своє продовження в такому фірмовому реміксі, – каже лідер групи Віктор Янцо. – Послухавши його, ми тут же вирішили змонтувати ще й нове відео із матеріалів до кліпу на цю пісню. А ще мені було дуже приємно завдяки цій співпраці познайомитися й потоваришувати з Юліком. Музика єднає людей!”.
Переглянути нове відео на ремікс пісні “Катерино” від Julik можна за посиланням, а послухати “Катерино” (Julik Official Remix) можна тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8279 / 1.53MB / SQL:{query_count}