“Усміхаки” Лариси Денисенко: з любов’ю про собак

Відома письменниця, юристка і правозахисниця написала книгу про правильне поводження з найвірнішими друзями людей

У Видавництві Старого Лева побачила світ ще одна яскрава новинка. Цього разу мовиться про книжку “Усміхаки” – найсвіжіше творіння відомої письменниці, юристки і правозахисниці Лариси Денисенко. Книгу, яка дає зрозуміти, що собаки – велике щастя і водночас велика відповідальність, проілюструвала художниця Марія Фоя.
В “Усміхаках” Лариси Денисенко ви знайдете все найцікавіше про друзів наших менших: від корисних порад до розуміння того, що пес – повноправний член родини. Тут є все, що треба знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке це величезне щастя – мати чотирилапого друга. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що в дорослого пса інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина – буде злюкою чи усміхакою.

“Першою мордою серед лиць, котрі я побачила після народження, була шляхетна морда нашого пса, – розповідає Лариса Денисенко. – Собаки зі мною від народження. Я вчилася говорити з ними, дорослішати, розуміти, домовлятися та виховувати. Собаки в місті неминучі. Мені дуже важливо, щоб діти розуміли, що вони відповідальні за своїх собак перед псяками і перед мешканцями. Мені дуже важливо, щоб собаки були любов’ю, опертям та істотою довіри, а не модними іграшками, що про них можна забути й полишити”.
Зі слів авторки, книжка допоможе краще зрозуміти себе, свого пса, надихне вас усміхацтвом і пояснить, чому поки що вам не варто заводити собаку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7851 / 1.53MB / SQL:{query_count}