Як зберегти щастя

26 березня на сцені театру ім. М. Заньковецької прем’єра – комедія хорватського драматурга Міро Гарвана «Чоловік моєї дружини»

Балканські пристрасті, море сміху і надзвичайне зіркове тріо – Володимир Горянський, Дмитро Лалєнков, Олеся Жураківська – у найгучнішій театральній прем’єрі року!
Весна, кохання і… любовний трикутник! Тільки уявіть: ви готуєте обід, прибираєте. І все це з особливим натхненням у зв’язку із приїздом вашої коханої. Аж раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої другої половинки. Тільки от чомусь про його існування ви довідалися вперше… А незабаром з’ясовується, що цей незнайомець – чоловік вашої дружини! За сюжетом, майже 5 років двоє чоловіків вважають своєю дружиною одну й ту саму жінку.
У сучасному світі, де панує рівноправ’я статей,  жінки стають лицарями, а чоловіки втрачають чоловічі риси, стають м’якими і жіночними. Ця п’єса ― не класичний трикутник: чоловік і дві нещасні жінки. У «Чоловікові моєї дружини» – одна жінка-мачо на двох абсолютно нещасних чоловіків. Кого вона вибере: інтелігента чи безкомпромісного шибайголову? Вибір непростий, а проте він таки є! За щастя треба боротися, іноді до останнього суперника!
Як зберегти чоловіче щастя – у глибокій комедії «Чоловік моєї дружини».
Комедія «Чоловік моєї дружини» – це чудовий спосіб забути про усі клопоти і спробувати дізнатися, де ж воно, сімейне щастя.
Режисер постановки – заслужений артист України Валерій Астахов.
Художній керівник – народний артист України Євген Паперний.
Продюсер – Олег Шпанчук.
Прем’єра – у понеділок, 26 березня.
Квитки онлайн тут: https://goo.gl/KdhnTN
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8307 / 1.53MB / SQL:{query_count}