Олег Пінчук та Анатоль Галицький представлять спільний арт-проект

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького та Центр сучасного мистецтва М1 представляють спільний арт-проект скульптора Олега Пінчука та живописця Анатоля Галицького

Презентація арт-проекту відбудеться 24 червня о 17.00 в Історичному комплексі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (вул. Драгоманова, 42).
Анатоль Галицький – художник-живописець, майстер абстрактного живопису, письменник, актор-перформансист. Його роботи входять до ТОП-10 сучасних українських мистців. У 2014 році в Центрі сучасного мистецтва М17 відбулась масштабна виставка-перформанс “Живопис пристрасного жесту”. У 2016 році Галицький представив Україну на міжнародному арт-ярмарку Istanbul Contemporary. А цього року представлятиме нашу країну в одному з провідних Центрів сучасного мистецтва в Женеві (Швейцарія).
“Кожна виставка Анатоля Галицького перетворюється на театралізоване дійство, своєрідний театрально-живописний перформанс. Відкриття арт-проектів часто супроводжується світловим шоу, авторським читанням частин роману “Перформанс” та сучасною музикою, – каже куратор арт-проекту, кандидат мистецтвознавства А. Гончаренко. – Цікавим є і експонування творів – одні висять “традиційно правильно”, інші ж компонуються у кольорові та форматні групи. Іноді зовсім несподівано. Тож Галицький перетворює сам простір виставки на дійство, утворюючи постійну взаємодію з глядачем. Так просторове мистецтво починає свою подорож у часі…”
Олег Пінчук народився в Дрогобичі. Старовинні дерев’яні церкви, неспішний провінційний уклад та характерний народний побут, що оточували з дитинства, служать скульптору незримим “внутрішнім маяком” і сьогодні. За футуристичними формами його скульптур виявляється прив’язаність до традиції та особливості виховання. Роботи мистця завжди пізнавані та цікаві глядачам.
Сьогодні Олег Пінчук – визнаний майстер пластичного мистецтва, заслужений художник України, член Національної спілки художників України. Серед шанувальників і колекціонерів Пінчука: нобелівський лауреат з літератури Маріо Варгас Льоса, член Палати лордів Великої Британії  Ширлі Вільямс, баронеса Вільямс оф Кросбі, П’єр Карден, Мстислав Ростропович, брати Клички, Любов Хоба та інші.
Обидва художники представляють власний погляд на сучасне українське мистецтво. Свідоме звернення до нефігуративного живопису та народних традицій свідчить про наявність високого рівня внутрішньої свободи, надсильного темпераменту та відкритих емоцій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8727 / 1.54MB / SQL:{query_count}