Пластилінова історія

З 22 червня в українських кінотеатрах стартував показ мульт­фільму Клода Барраса “Життя Кабачка”

Анімаційний фільм побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Стрию, Сумах та Харкові.
Кінострічка отримала дві французькі національні кінопремії “Сезар” за найкращий анімаційний фільм та найкращий сценарій, а також була номінована на “Оскар” за найкращий анімаційний фільм.
9-річного героя цієї історії звуть Ікар. У сирітському притулку він отримує прізвисько Кабачок. Усі зусилля хлопця спрямовані на те, щоб знайти своє місце у незвичному і часом ворожому оточенні, навчитися довіряти людям і завоювати серце дівчинки на ім’я Камілла.
Прем’єра стрічки Клода Барраса відбулася у рамках Міжнародного фестивалю анімації в Ансі, де картина отримала головний приз і приз глядацьких симпатій. В Україні “Життя Кабачка” відкривало 4-ий міжнародний Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест”.
Мультфільм знятий за мотивами роману Жиля Паріса “Автобіографія Кабачка”, який свого часу вразив режисера. “Ця історія повернула мене у дитинство, коли я вперше побачив “400 ударів”, “Гайді”, “Бембі”, “Белль і Себастьян”, серіал “Безпритульний хлопчик Ремі,” – згадує Клод Баррас.
Автор вважав за краще працювати з пластиліновою анімацією: так, на його думку, глядачеві легше зчитувати з екрану емоції і ототожнювати себе з героями. Для створення картини було виготовлено близько шістдесяти фонів і п’ятдесят чотири ляльки, кожна – у трьох різних костюмах. В оригіналі ролі дітей озвучили непрофесійні актори.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8558 / 1.53MB / SQL:{query_count}