Як „кіборги” стали героями... коміксів

У Львові презентують два журнали документалістики в графіці

Книгарня “Є” та ГО “Вірні Традиціям” запрошують гостей на презентацію коміксів “Кіборги. Історія Трьох” та “Кіборги. Початок” за участю “кіборгів”, які захищали Донецький аеропорт. Захід відбудеться 26 червня, о 18.30 у книгарні “Є” (просп. Свободи, 7), його модеруватиме Андрій Бенитський.
Читачам представлять абсолютно новий на українському книжковому ринку формат викладення документальних подій сучасної української Героїки в графіці. Комікси “Кіборги. Історія Трьох” та “Кіборги. Початок” створені на основі спогадів захисників Донецького аеропорту, що вже став легендою. Усі персонажі та події, зображені на сторінках коміксів, – реальні та написані самими “кіборгами”. По суті, перед нами – документалістика в графіці. Кожен журнал є початком серії різних періодів в історії боїв за ДАП і матиме продовження. Ініціаторами та співавторами створення таких історій в картинках є військові різних підрозділів, які обороняли Донецьке летовище та його околиці. Дослідження та широке висвітлення історії захисту легендарного ДАПу має на меті сформувати новий образ українського Захисника, дати можливість усім зацікавленим та просто любителям “історій в картинках” побачити, що ж насправді стоїть за загадковим словом “кіборг”, зрозуміти, якою ціною та чому Донецький аеропорт перетворився і вже залишається історією, новітньою Запорізькою Січчю України XXІ століття...
ГО “Вірні Традиціям” була створена захисниками ДАПу для допомоги, юридичної підтримки та медичної і психологічної реабілітації “кіборгів” та військових. Ще одним важливим видом діяльності організації є патріотичне виховання населення та юних українців. Проект “Кіборги. Комікс” є масштабним, довготривалим і має на меті висвітлення подій російсько-української війни не лише в Україні, а й за її межами, тому журнали видають ще й англійською мовою.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9500 / 1.53MB / SQL:{query_count}