І для місцевих, і для туристів

У “Видавництві 21” побачив світ путівник “Буковинські Маланки”

Днями “Видавництво 21” потішило новим святковим виданням. Мовиться про путівник “Буковинські Маланки”, презентація якого відбудеться 22 грудня у Чернівцях в Літературному целанівському центрі.
Путівник “Буковинські Маланки” – це проект видавництва, у якому вперше подано маланкування як одну з найдавніших автентичних традицій Буковини та деяких інших регіонів Чернівецької області з акцентом на своєрідності святкування у різних районах, населених пунктах. Автор тексту Ірина Пустинникова розповідає про маланкування, враховуючи етнокультурний, географічний та історичний контексти: “Без Маланок Чернівеччину пізнати неможливо. Доторкніться до звичаю, котрий старіший за Хотинську фортецю чи церкву в Лужанах. Маланка – чи не найголовніший скарб регіону. Переберія сягає корінням ще язичницьких часів, коли люди відзначали завмирання зимової природи перед весняним відродженням”.
Путівник веде маршрутом найяскравіших “маланок” Буковини та її сусідів. Ви зможете помаланкувати разом із переберіями у Герцаївському, Новоселицькому районах і, звісно, з найвідомішими Красноїльською, Вашківецькою та Бесарабською маланками.
Фотографії авторства Ірини Пустинникової та Максима Козменка, якими оформлене видання, передають неповторну, соковиту і колоритну атмосферу одного з найдревніших свят не лише на Буковині, а й у Європі в цілому.
Путівник “Буковинські Маланки” сприятиме розвитку туристичної галузі в регіоні, адже саме завдяки Маланці Чернівецька область упродовж різдвяно-новорічних свят може стати туристичною меккою і для українських, і для зарубіжних мандрівників.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8325 / 1.53MB / SQL:{query_count}