Ті, що творять справжню магію музики

За тиждень на сцені Львівської опери “НАОНІ Оркестра” представить нову концертну програму

Щоразу, коли на Львів находить “снігове шаленство”, мимоволі хочеться вірити в те, що магія зовсім поруч. Творити справжню магію музики приїздить до Львова без перебільшення легендарний Національний академічний оркестр народних інструментів України “НАОНІ Оркестра”. 
12 грудня о 19.00 він виступить із новою шоу-програмою Show Must Go On у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. На сцені колектив об’єднає світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони, улюблені композиції українських гуртів і передсвяткову феєрію.
Хіти справжніх світових легенд – The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, Кузьми Скрябіна, “Океану Ельзи”, Queen і багатьох інших – подарують слухачам солодку ностальгію та яскравий настрій. А саундтреки із улюблених кінофільмів на кшталт “Таксі” і “Місія нездійсненна” занурять вас у атмосферу гострого екшну. Уявляєте, як все це звучатиме у майстерному оркестровому виконанні?! 
“НАОНІ Оркестра” – провідний творчий колектив України, переможець “Битви оркестрів” в Україні та в Молдові, яким керує лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України професор Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 тисяч (!) концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі й свята. 
Що ж так приваблює його слухачів? “НАОНІ Оркестра” вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Адже цей колектив – єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів. З великим ентузіазмом і любов’ю музиканти популяризують народну пісню, вміло вплітаючи її в обробки відомих композицій. Основою концертних програм слугує народна інструментальна музика всіх регіонів України, класичні твори та світові хіти.
Історія колективу міцно пов’язана з творчістю видатних співаків України – А. Солов’яненка, Є. Мірошниченко, М. Кондратюка, Д. Гнатюка та інших. Оркестр співпрацює з відомими сучасними колективами “ВВ” (Олег Скрипка), “Друга ріка” (В. Харчишин), MAD HEADS (В. Красноокий), ONUKA та кращими естрадними  виконавцями. Твори “НАОНІ Оркестри” записані на DVD та на CD, а історія колективу рясніє телесюжетами й кінострічками. 
Цей вечір у Львівському оперному театрі стане, безперечно, відкриттям. Знайомі композиції пролунають у новому об’ємному і незвичному звучанні. Феєричні світлові ефекти, неймовірна енергетика свята, відверті емоції та патріотизм артистів у поєднанні з проникливим звучанням народних інструментів не залишать байдужим нікого. 
Не пропустіть нагоди стати свідком наймас­штабнішого передсвяткового шоу!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8017 / 1.54MB / SQL:{query_count}