Хто із зірок найбільше цікавить українців

“Яндекс” проаналізував пошукові тренди та з’ясував, чим найбільше цікавилися наші співвітчизники в 2015 році.

Так, єдиною українкою, що увійшла в трійку лідерів за кількістю запитів, стала співачка LOBODA, яка розділила першість з колегами по цеху Жанною Фріске та Поліною Гагаріною. 
Вибір користувачів мережі виявився більш ніж передбачуваним, адже цей рік став знаковим у творчості артистки. У 2015-ому вона відсвяткувала 10-річчя своєї сольної кар’єри грандіозним всеукраїнським туром “Пора домой”, випустила одразу декілька синглів, що ввійшли у топ кращих треків України, а також перший в репертуарі LOBODA україномовний сингл “Облиш”, присвячений темі насильства над жінками та їх жертовності. 
Серед чоловіків найчастіше у пошуковій системі запитували інформацію щодо Кузьми (Скрябін), який трагічно загинув у автокатастрофі в лютому цього року, а також російського політика Бориса Нємцова. 
У списку найочікуваніших фільмів, за версією “Яндекса”, виявилися “50 відтінків сірого” (лідер запитів), “Форсаж 7” (друга позиція) та українсько-російський біографічний фільм “Незламна”, який розповідає про радянського снайпера Людмилу Павліченко (замикає трійку лідерів). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9145 / 1.52MB / SQL:{query_count}